Vodnár

Prichádza šťastný okamih, keď sa túžby zhodujú s možnosťami. Situácia potrvá dostatočne dlho. Starajte sa o seba, trávte čas s rodinou, venujte sa koníčkom. Podarí sa všetko, bez ohľadu na to, čo podniknete. Neustály stres sa však môže podpísať na zdraví.

Motto týždňa: „Citáty pochopíš až vtedy, keď ich prežiješ.“

Ryby

Šťastie sa na vás usmieva, je možný posun v kariére. Ak je v biznise útlm, nič neurýchľujte. Čas vyplňte niečím príjemným. Ak čelíte zákerným konkurentom, upokojte sa. Schopnosť všimnúť si dôležité detaily, pracovitosť a premyslený prístup sú výhodné tromfy, používajte ich správne.

Motto týždňa: „Kto verí, nikdy nie je sám.“

Baran

Finančná situácia je zmiešaná. Máte bonusy, slušný plat ale i neplánované výdavky. Aby ste sa vyhli problémom, nekonajte impulzívne, nič nie je teraz stabilné. Pre rodeného vodcu a bojovníka je neistota neznesiteľná. Vyhnite sa sebakritike. Krátky výlet veci rozhýbe a prinesie nový pohľad na situáciu.

Motto týždňa: „Nikdy nie je neskoro začať odznova.“

Býk

Extrémy sú nebezpečné, držte emócie na uzde. Úspech je výsledkom tvrdej práce. Nedajte sa zmanipulovať podvodníkmi. Hoci ste navonok zdržanliví, v skutočnosti ste dosť impulzívni a nepredvídateľní. Pre uvoľnenie napätia a zmenu negatívnej energie na užitočnú zmeňte prostredie.

Motto týždňa: „Svojim úsmevom môžeš zmeniť svet.“