Baran 

Na obzore sú nové plány a projekty, zamyslite sa nad tým, čo by ste chceli zmeniť. Získate väčšiu organizovanosť a pocit, že svoj život zvládate primeraným tempom a s istými výhodami. Vysoké ciele si nedávajte, ľahko prehliadnete čosi kritické a mohli by ste vyhorieť. 

Motto týždňa: „Chorobou dnešnej doby je chudoba duše.“

 

Býk 

Vaša túžba rásť je silná a motivujúca. Inštinktívne rozpoznáte, že nemáte príležitosti učiť sa, ak sa budete držať iba známeho. Nápady, ktoré máte, vám umožňujú pozerať sa na svet novými spôsobmi. Hľadajte novú hodnotu v tom, čo objavíte. Ostane vám priestor aj na osobné záľuby. 

Motto týždňa: „Nehľadaj šťastie na rovnakom mieste, kde si ho stratil.“ 

Blíženci 

Nemusí byť ľahké sústrediť sa a môžu nastať zmeny v rozvrhu, ktoré vás vyhodia z kurzu. Veci sa budú trochu komplikovať, môžete sa cítiť nepochopení. Hľadajte spôsoby, ako dosiahnuť potrebné bez prílišnej drámy. Až záver týždňa zvýši vaše pocity pohodlia, bezpečia a vnútorného zdravia. 

Motto týždňa: „Nie je nič horšie, ako keď hlupák dostane myšlienku, o ktorej nepochybuje.“ 

Rak 

Môžete získať informácie, ktoré vás priblížia k cieľom. Jasnejšie rozpoznanie problémových oblastí či čelenie pravdám môže viesť k prehodnoteniu aktivít a významným zlepšeniam práce. Finančné, vzťahové a tvorivé aktivity môžu byť prospešné. Revidujte, reorganizujte a zjednodušujte všetko potrebné.  

Motto týždňa: „Šťastie sa podobá zdraviu. Pokiaľ ho máš, ani si ho nevšimneš.“