Baran

Nastavte sa na trpezlivosť, tak uvidíte dôležité zmeny vo vašom živote. Nie všetky stretnutia stihnete, napriek tomu zostáva váš úsmev široký, čím nič nepokazíte. Všetko sa rýchlo vráti do poriadku, malé ťažkosti sa neskôr rozptýlia. Vaše vzťahy sú pevnejšie, vytvárajú sa nové väzby.

Motto týždňa: „Najkrajšie chvíle sú tie, pri ktorých srdce bije z radosti a nie zo zvyku.“

Býk

Týždeň sa vydarí, najšťastnejší budete v teniskách. Akoby vás nič nemohlo destabilizovať. Rodina má u vás dôležité miesto v živote, robíte všetko pre svojich blízkych. Súhrou prekonáte i niektoré malé nedorozumenia. Okolo vás sa dejú výrazné, ale príjemné zmeny.

Motto týždňa: „Je nad slnko jasné, že boh stvoril ženu na to, aby skrotila muža.“

Blíženci

Najvyššou prioritou je robiť, čo milujete, všetko ide akosi pomalšie a musíte byť trpezliví. Zatiaľ využite svoje blízke okolie, čo najskôr zaraďte do denného programu voľnočasové alebo športové aktivity, osamote či s priateľmi. V láske nastupuje trend vášne, vaše túžby sa plnia.

Motto týždňa: „Láska nie je len cit, ale i tá najväčšia závislosť.“

Rak

Predstavíte sa ostatným ako ozajstný šéf – či už v práci, alebo doma. I city podriaďujete osobným túžbam. Svoje kvality a schopnosti dajte do služieb iných, to navodí dobrú atmosféru v rodine, v práci i medzi priateľmi. Učte sa delegovať povinnosti, dôverujte si, výmeny názorov sú konštruktívne, myseľ je oslobodená.

Motto týždňa: „Radosť vstupuje do života, ak máme čo robiť, čo milovať a v čo dúfať.“