Baran

Hľadajte inšpiráciu u milovaného človeka, prebudí vo vás nový spôsob myslenia. Zamerajte sa na zvládnutie obáv zo zmien, energie sú silné na pochopenie a zvládanie neistoty. Osobné kúzlo a príťažlivosť sú na maxime, ste aj viac otvorení a spoľahliví. Venujte viac pozornosti svojim šťastným cieľom, snom a želaniam.

Motto týždňa: „Veľkí ľudia sa iným poklonia, malí vyžadujú, aby sa im klaňali iní.“

 

Býk

Ľudia sú k vám priťahovaní prirodzene, preto dajte pozor na náladovosť, aby ste ich od seba neodpudzovali. Viacerí vám môžu byť nápomocní. Budete premýšľať, ako si vychutnať zmenu tempa. Ťahá vás to viac k zážitkom, ktoré presahujú rámec bežných a všedných vecí. Zvýši sa i väčší hlad po vedomostiach a učení.

Motto týždňa: „90 % vecí, ktorých sa obávame, sa nikdy nestane.“

Blíženci

Hľadajte hlbšie významy pripútanosti, rôznych tajomstiev, sústreďte sa na prácu na sebe a venujte čas dlhodobým stratégiám. Zbavujte sa ťaživých a dlho zakorenených emócií. Potom sa lepšie sústredíte na svoje nové ciele a ambície. Zbavíte sa navždy pocitu, že ste akoby v klietke, darujete si viac voľnosti.

Motto týždňa: „Ak chceš počúvať spev vtákov, nekupuj klietku, ale zasaď stromy.“

Rak

Viac viery vo vzťah vás môže prekvapiť. Vďaka skvelej kondícii vás dôvera v niekoho povzbudí k zlepšeniu. V práci budete neuveriteľne produktívni a v osobnom živote sa zdáte pripravení a ochotní prijať pocit zodpovednosti. Naučíte sa niečo dôležité o sebe a svojich hlbších túžbach i potrebách. Veľmi dobre vyriešite isté závislosti i problémy.

Motto týždňa: „Smer, ktorým idete, je dôležitejší než rýchlosť.“