Baran

Vidíte minulé udalosti v novom svetle, čo vám pomôže odplaviť negatívne prvky. Zmierenie príde v romantickej podobe. Cítite tlak posunúť sa ďalej a chápete dôležitosť stratégie a trpezlivosti. Získate nový prehľad o svojej práci a možnostiach. Teraz vás viac zaujíma rodina, bez ktorej by nič, čo robíte nemalo zmysel.

Motto týždňa: „Ten najväčší projekt, na ktorom musíš pracovať, si ty sám.“

 

Býk

Hoci ste silní a rozhodní, hovorte s inými striedmo a voľte opatrnosť. Teraz sa oslobodzujete od starých a negatívnych vzorcov. čo vám neskôr prinesie viac výhod. Nezverejňujte žiadne informácie, ktoré by istí ľudia nemali zatiaľ vedieť. Vzťahy v rodine sú tiež pod vašou kontrolou.

Motto týždňa: „Silné priateľstvá nepotrebujú každodennú komunikáciu.“

Blíženci

Začnite sa prispôsobovať životu v mnohých jeho oblastiach. To bude prospešné pre vašu kariéru, reputáciu a dlhodobé ciele v ďalších týždňoch. Vaše slová sú pútavejšie. Dávajte pozor na porušovanie záväzkov a sľubov. Netrpezlivosť môže viesť k činom, ktoré by ste neskôr oľutovali.

Motto týždňa: „Tichej mysli sa poddá celý vesmír.“

Rak

Uvidíte novú perspektívu alebo niekoho, kto o vás znova prebudí záujem. To vám zdvihne náladu i sebavedomie. Konečne sa rozplynie hmla a dostanete sa ku koreňu problému, ktorý vás dlho sužoval. Jeho zdolanie bude kľúčom k vášmu úspechu, musíte sa však otvoriť novým možnostiam.

Motto týždňa: „Nikdy neskúšaj hĺbku rieky oboma nohami.“