Baran 21.3. - 21.4. 

S vám povestnou odvahou a bez dostatočného zváženia sa púšťate do niečoho, čo zaváňa veľkým problémom. Priznajte si chybu a stiahnite sa, kým je ešte čas. Ak si doprajete od celej veci odstup, budete všetko vidieť v inom a pravdivom svetle.

Motto týždňa: „Čím viac plánujem, tým skôr ma prekvapí náhoda.“

Býk 22.4. - 20.5. 

Prežívate hlboké rozčarovanie, ste plní žiaľu a bolestivých emócií. Prijmite pomoc a útechu od svojich blízkych, ale nedúfajte, že sa to stratené vráti. Už prichádza čas, aby ste sa odhodlali prekročiť prah svojej bolesti a vykročili k opätovnému objaveniu novej radosti zo života.

Motto týždňa: „Slzy nikdy nevrátia to, čo vzal osud.“

Adela Vinczeová si rypla do chúlostivej minulosti Jara Slávika. Verejne...

Blíženci 21.5. - 21.6. 

Život sa rozhodol ukázať vám svoju krajšiu tvár a dáva vám niekoľko dôvodov na radosť. Vychutnajte si plnými dúškami tieto výnimočné chvíle a nezaoberajte sa otázkami obáv z budúcnosti. Máte sa naučiť brať od života všetko, čo prináša.

Motto týždňa: „Verím na zázraky. Majú krásnu vlastnosť: dejú sa.“

Rak 22.6. - 22.7. 

Nechajte za sebou to, čo vám už dlhší čas spôsobuje stagnáciu, hoci vám na tom nepochopiteľne záleží. Je čas naučiť sa samostatnosti a nebáť sa postaviť na vlastné nohy. Nelipnite na ničom a osloboďte sa. Zatiaľ to staré nemusíte nutne nahrádzať novým.

Motto týždňa: „Ak musím kráčať peklom, určite sa nezastavujem.“

Lev 23.7. - 23.8. 

Nadobudli ste pocit, že vám najbližší človek nehovorí pravdu. Takto zbytočne frustrujete nielen sami seba ale aj blízkeho človeka. Napriek pocitom bolesti by ste v tomto prípade mali prejaviť vďačnosť. To vám otvorí oči a vy konečne uvidíte všetky súvislosti.

Motto týždňa: „Pravý priateľ je ten, pred ktorým môžem rozmýšľať nahlas.“

Panna 24.8. - 23.9. 

Javíte sa ako človek bohatý na nápady, otvorený a ochotný dať nápadom konkrétnu podobu. Je vám jasné, že zmeny sú nevyhnutné. Dávajte si pozor len na to, aby vám isté veci neprerástli cez hlavu. Váš rast môže byť aj divoký a v tom prípade si vyžaduje kontrolu.

Motto týždňa: „Ak mi niekto povie Nie, neznamená to, že sa to nedá. Nedá sa to len s ním.“

Váhy 24.9. - 23.10. 

Po všetkých stránkach je o vás dobre postarané. Je tu čas rozptýlenia problémov z minulosti, vyriešenie krízy a prekonanie zábran. O slovo sa hlási radosť, vďaka a spokojnosť. Vzťahy sú pretkané láskou, dôverou a bohatstvom citov, plne si túto priazeň osudu vychutnávajte.

Motto týždňa: „Všetci sa vedia pozerať, no nie každý naozaj vidí.“

Škorpión 24.10. - 22.11.

Tušíte, že máte pred sebou konflikt a musíte počítať s tvrdým názorovým stretom. Snažte sa čo najlepšie využiť túto príležitosť, prejavte ochotu vyriešiť tento spor a vyjasniť si záležitosť. Ukážte, že znesiete i kritiku a dokážete ju oceniť ako dôležitý a nevyhnutný podnet.

Motto týždňa: „Namiesto utierania sĺz odstraňujem zo života tých, čo ma rozplakali.“

Strelec 23.11. - 21.12. 

Dostávate sa do nanajvýš podozrivej situácie a tá môže viesť až k bezcitnej morálnej porážke, ktorú utrpí domnelý víťaz. Ak nemáte inú možnosť, urobte všetko preto, aby ste sa nenechali strhnúť vírom podlosti. Nezabúdajte ani na to, že vám niekto môže nastražiť nepríjemnú pascu.

Motto týždňa: „Šťastie nie je absencia problémov, ale schopnosť sa s nimi vysporiadať.“

Porotkyňa z Let´s Dance Tatiana Drexler: Brutálne omladla a schudla. Je za tým TOTO!

Kozorožec 22.12. - 20.1.

Uvedomte si, že vaše plány vedú k prahu, za ktorým je nová oblasť skúseností s novou etapou života, plnou hojnosti a úspechu. Neotáľajte urobiť rozhodujúci krok, čas naň už dozrel. Obratne zdoláte poslednú prekážku pochybností a za ňou objavíte úplne nové poznanie o živote.

Motto týždňa: „Ľudia si neuvedomujú, čo majú ale presne vedia, čo im chýba.“

Vodnár 21.1. - 20.2. 

Je načase uvedomiť si svoju hĺbku múdrosti a skrytého poznania, ktorými by ste sa konečne mali nechať viesť. Získate tak chýbajúcu časť potrebnej rovnováhy na ceste k víťazstvu. Odteraz sa riaďte len sami sebou, rady iných už nepotrebujete. Váš vnútorný radca poradí v pravý čas, čo máte robiť.

Motto týždňa: „Nie to čo mám, ale to, čo viem je mojím skutočným bohatstvom.“

Ryby 21.2. - 20.3. 

Vaše obavy nie sú upozornením na vzdanie sa svojich plánov. Práve naopak, sú spoľahlivým ukazovateľom cesty vedúcej k cieľu. Pocity strachu nepotláčajte ani sa im nevyhýbajte. Vydržte a nijak s nimi nebojujte, akceptujte ich. Potom sa samé od seba rozplynú.

Motto týždňa: „Šťastie sa skrýva v obyčajných veciach.“