Baran

Ste vo vynikajúcej pozícii na netradičné a inšpiratívne nápady. Vaše nadšenie pre sny a plány sa teraz zvýši. Priateľ alebo niekto špeciálny vás inšpiruje, aby ste urobili maximum. Objavia sa príležitosti učiť sa a tešiť sa z priateľstiev. Ožívajú minulé plány alebo spojenia.

Motto týždňa: „Na konci hry pôjde kráľ i pešiak do rovnakej škatule.“

 

Býk

Niečo z minulosti podkopáva vašu dôveru. Túžba definitívne to nechať za sebou je silná, ale nie je ľahké ju dokázať. Zaoberajte sa vecami, ktoré ste nechali nedokončené. Opustite tendenciu príliš sa držať svojich zvykov, ak spôsobujú iba frustráciu. Vo vzduchu visí príjemná zmena tempa pre ďalšie dni.

Motto týždňa: „Ak sa zobudíš bez cieľov, choď ešte spať.“

Blíženci

Je tu silný čas na realizáciu cieľov, ktoré prispievajú k rastu produktivity. Získate šťastné kontakty. Niekto povzbudí vašu nezávislosť a sebavedomie. Váš výhľad je pozitívny. Prirodzene k sebe priťahujete úspech i zdroje, napredujete v kľúčových oblastiach života.

Motto týždňa: „Vzdelaný človek má bohatstvo stále so sebou.“

Rak

Máte silný potenciál získať prehľad o správaní sa niekoho aj nájsť riešenia. Život sa zdá ľahší i bez veľkých investícií. Úpravy a iné skúmanie obchodných, zdravotných a finančných záležitostí je dobré. Spolupráca na pozitívnej zmene s ostatnými vám funguje, zamerajte sa na správny cieľ.

Motto týždňa: „Človek potrebuje aj zlé dni, aby si viac vážil tie dobré.“