Baran

Ste vo výbornom cykle na budovanie pevných základov vo vzťahoch a v práci, prospešných pre ďalšie roky. Hráte na istotu, ale zároveň sa nebojíte trochy zmeny a inovácie, ak to slúži dobrému účelu. Emocionálny tón okolo vás je prirodzený a podporuje sebavyjadrenie.

Motto týždňa: „Usmievaj sa. Úsmev je krivka, ktorá všetko narovná.“

 

Býk

Zistíte, že zavedením istých pravidiel sa zbavíte starých negatívnych vzorcov. Vaša zodpovednosť a spoľahlivosť narastá a všimne si to i vaše okolie. Občas si doprajte pokojné chvíle, zdravú a liečivú samotu či anonymitu, aby ste sa emočne omladili. Uvidíte nový pohľad na staré problémy.

Motto týždňa: „Problém je len prezlečená príležitosť.“

Blíženci

Hoci je to zrejme spojené s nevyriešenými záležitosťami, teraz sa môže vyskytnúť to, čo sa javí ako nepredvídaný problém. Prichádzajú neobvyklé alebo náhle túžby, ktoré súvisia s vašou minulosťou. Teraz, keď obraciate nový list, je vhodný aj symbolický zlom. Vyhnite sa unáhleným krokom, ktoré môžu viesť k problémom.

Motto týždňa: „Kvôli tomu, že sa pozeráš na to, čo má ktosi iný, nevidíš, čo máš ty.“

Rak

Príznakom nespokojnosti je túžba robiť čosi vo veľkom. Zamerajte sa na zlepšovanie vecí, nie na expanziu. Máte odvahu i motiváciu robiť zmeny v priateľstvách, ale sústreďte sa na ciele šťastia, snov a prianí, nové nápady môžu byť prelomové. K šťastnejšiemu pohybu vpred sa zbavte postoja, ktorý vás ťahá nadol.

Motto týždňa: „Tak ako v Malom princovi, aj v živote ste zodpovední za to, čo si k sebe pripútate.“