Baran

Iní uznávajú vaše úsilie, talent či vodcovské schopnosti. Najsilnejší budete, ak skrotíte svoju netrpezlivosť. Pracujte skôr na tom, čo potrebujete doladiť, nové zatiaľ nezačínajte, zaseknete sa hneď v úvode. Skúmajte, ako vám hnev narúša život.

Motto týždňa: „Či ideš po správnej ceste, spoznáš podľa ľudí, ktorých na nej stretávaš.“

Býk

Stále je vhodný čas na znovuobjavenie starých záujmov, oživenie kreatívnych projektov a celkovo na obzretie dozadu. Možno objavíte zakopaný hnev a pocity, túžby, ktoré ste dlho ignorovali. Je čas porozumieť sebe samému, tak sa spustí užitočný a očistný proces.

Motto týždňa: „Úprimnosť nedá veľa priateľov, ale vždy len tých správnych.“

Blíženci

Môže sa vrátiť staré priateľstvo alebo sa vynoria problémy z minulosti. Spočiatku môže opadnúť vaše nadšenie i nádej pre staré neúspechy a problémy. Nerobte zásadné rozhodnutia, je rozumné šetriť energiou. Zvažujte aj iné možnosti, nelipnite na ničom.

Motto týždňa: „Stratiť môžeš len to, na čom lipneš.“

Rak

Netlačte na veci, ktoré si ešte vyžadujú čas. Niektoré veci i tak ostanú zatiaľ nepochopené. Týka sa to najmä kariéry, zodpovednosti a reputácie. Týždeň je vhodný na úpravu už zabehnutých vecí, aby ste ich posilnili a niečo prehodnotili. Ak pôjdete hlavou proti múru, problémy narastú

Motto týždňa: „Poznajte svoju cenu. Nájdite odvahu vstať od stola, kde sa už neservíruje úcta.“