Blíženci

Vaša myseľ je vnímavá k novinkám a zmenám. Bez toho, aby ste to robili zámerne, priťahujete ľudí k sebe. Váš spôsob bytia ihneď vytvára sympatie, cítite sa dobre. Máte množstvo nápadov, no buďte praktickí a zaveďte isté limity. Môže sa to zdať ako vnucovanie, ale ak budete rozumnejší, vyhnete sa sklamaniu.

Motto týždňa: „Úspešný muž sa pozná podľa veľkosti úsmevu svojej ženy.“

Rak

Cítite sa ohromení bez toho, aby ste tušili prečo. Snažte sa ostať v pokoji a získate odvahu a húževnatosť, ktorá vás zbaví rozhodovania na základe nesprávnych dôvodov. Zvážte všetky pre a proti, pochopte ich význam. Neutápajte sa v strachu a využite každú príležitosť, ktorá sa pri vás ukáže.

Motto týždňa: „Hoci máš nejaký strach, nikdy mu nedovoľ zvíťaziť.“

Lev

Vaše pole pôsobnosti sa rozširuje a ponúka príležitosti, ktoré umožnia vyjadriť vaše vedomosti. Pocit, že stojíte na mieste, zmizne, máte možnosť zmeniť svoju situáciu alebo sektor života. Aby sa to dialo najlepšie, musíte zjednávať. Namiesto kriku premýšľajte. Pri výmene názorov buďte diplomatickí, zabudnite na tvrdohlavosť.

Motto týždňa: „Kto ťa zhadzuje, je už dávno pod tebou.“

Panna

Experimentujte s rôznymi riešeniami zvykov, využite svoj talent a intuíciu. Okolnosti nabádajú otestovať umenie odísť od toho, čo už nefunguje. Urobte krok späť a získate optimistickejší pohľad na budúcnosť. Zistíte, že máte oveľa viac možností, ako si myslíte. Robte veci prirodzene a snažte sa nemať všetko pod kontrolou.

Motto týždňa: „Nezáleží na dobe, ktorú žijeme, ale na tom, ako sa k sebe správame.“