Baran

Odhalíte niečo dôležité o financiách a majetku. Zosilnie pocit, že musíte zdolať prekážky a tvrdo pracovať na dosiahnutí cieľov: Dozviete sa o oblastiach, kde ste boli príliš pripútaní a ustarostení. Ďalšie mesiace sú skvelé na opravu kariérnych plánov a zdokonaľovanie, zbavte sa toho, čo vás brzdí.

Motto týždňa: „Váha úzkosti je vždy ťažšia ako samotné bremeno.“

Býk

Uvedomíte si potreby vo vzťahu, ktoré vyžadujú zmeny. Zistíte, kde ste boli príliš pripútaní, ovládaní a napätí. Hoci teraz cítite vzburu, bude lepšie, ak sa prestanete klamať a nie iba reagovať na to, čo robia iní. V centre pozornosti je vaša individualita a jedinečnosť.

Motto týždňa: „Niekedy niekomu najviac pomôže to, že mu nepomôžeš.“

Blíženci

Pocit blokov a obmedzení vás motivuje k zmenám a novým plánom v oblasti zdravia, práce i vzťahov. Pozor, aby ste nedávali viac, než dostávate. Teraz je rovnováha pre vás kľúčová. Ak si ju ustrážite, v budúcnosti z toho finančne i vzťahovo vyťažíte. Nedajte sa nikým oberať o svoj čas.

Motto týždňa: „Tomu, kto mnoho žiada, mnoho chýba.“

Rak

Občas cítite hnev a netrpezlivosť. Rýchlo to zmeňte, lebo inak nezistíte, kde príliš tlačíte na pílu a na čo ste pripútaní pre falošné dobro. Keď tento zbytočný tlak uvoľníte, zlepšíte si vzťahy, vydaria sa vám všetky dohody a rokovania, oslovia vás aj zaujímaví ľudia. 

Motto týždňa: „Jedného dňa ti život prebehne pred očami. Uisti sa, že sa bude na čo pozerať.“