Baran

Ste vo vynikajúcej forme, vyžarujete liečivú energiu a to ešte zvyšuje vaše čaro. Využite to a zbavte sa všetkého, čo už nepotrebujete. Je tu silný čas na uzdravenie vzťahových roztržiek, ale aj na preskúmanie vašej finančnej situácie. Vaša sebadôvera stúpa, nebojte sa robiť zásadné rozhodnutia.

Motto týždňa: „I keď ľudia nie sú bohatí, stále môžu mať bohatý život.“

Býk

Vaše pocity z blízkeho človeka rastú najpríjemnejším spôsobom. Dostávate príležitosť opraviť alebo vylepšiť vzťah. Chcete vidieť do očí a zostať úprimní a srdeční, čím rastie vaša hodnota. Objavujete svoje skryté stránky prostredníctvom vzťahu a cítite sa silnejší. Len vzájomnou dôverou dospejete k šťastnej dohode.

Motto týždňa: „Váž si tých, ktorí ti venujú svoj čas. Dávajú ti kus života, ktorý už nikdy nezískajú späť.“

Blíženci

Cítite potrebu zvoľnenia tempa. Oddávať sa fantázii môže byť celkom liečivé, ak tak urobíte v správnych situáciách. Hladký a plynulý režim vám nakoniec pomôže dosiahnuť ciele. City k rodine ste výrazne oživili a to vám spríjemní záver náročného roka a správne vykročenie do toho nového. S veľkými predsavzatiami ešte počkajte.

Motto týždňa: „Neprehliadaj človeka, ktorý má o teba starosť. Neskôr zistíš, že si stratil drahokam, kým si hromadil kamene.“

Rak

Dosiahnete viac, ak sa sústredíte na pútavé úlohy alebo budete nasledovať svoje srdce. Túžba vyriešiť problémy, vyžehliť chyby a vylúčiť plytvanie je veľká. Napriek dobrému úmyslu to nemusí dobre dopadnúť. Ak je to možné, dajte si pauzu a osviežte si myseľ. Vaše zámery zvládnete neskôr, teraz sa ničím nezaťažujte. 

Motto týždňa: „Nikdy sa neupínaj na ľudí, ktorí ti spôsobujú bolesť. Hoci ich na to upozorníš, budú v tom pokračovať ďalej.