Baran

Správna vzájomná komunikácia vám ukáže, že si vás ľudia vážia. Máte pocit, že ste na pozícii rozhodcu. Je to pre váš objektívny pohľad na veci, ktoré ľudia žiadajúci vás o radu musia vyriešiť. Teraz ste veľmi osožný pre iných.

Motto týždňa: „Najkrajšia krivka, ktorú žena môže mať, je jej úsmev.“

Býk

Ak poviete, čo si myslíte, hneď vám ktosi hádže polená pod nohy. Ak nemáte prostriedky na obhajobu, využite svoj najväčší dar – silu mysle a bojujte. Vaša schopnosť prekabátiť ostatných je najsilnejšia zbraň.

Motto týždňa: „Výborná vec na zajtrajšku je, že zajtrajšok môžem byť lepší ako dnešok.“

Blíženci

S hravosťou sa otvorte všetkým zmenám, ktoré pred vás týždeň postaví. Sú zárukou vašej úspešnej budúcnosti, ktorej dvere otvorte už dnes. Ukážte, že ste plný nápadov, máte silnú vôľu a že do zmien hodláte vložiť všetku svoju vitalitu.

Motto týždňa: „Aj vlastný tieň ťa opustí, keď si v tme.“

Rak

Pripravte sa na návštevníka. Ak vás neuspokojí svojím príchodom, poteší vás odchodom. Nečakanou návštevou ste vystavený vyššiemu nervovému napätiu. Určite nezajedajte stres, radšej sa choďte vyventilovať do prírody.

Motto týždňa: „Zostarneme príliš skoro a zmúdrieme príliš neskoro.“

Lev

Neobávajte sa vyjadriť akýkoľvek názor. Buďte neochvejný, dôsledný, a ak treba i tvrdošijný a spurný. Nenechajte sa zmiasť, vymedzte si jasné hranice, ostaňte solídný a vytvorte okolo seba atmosféru, v ktorej sa darí dobrým obchodom a trvalým hodnotám.

Motto týždňa: „V práci sa ponáhľaj len do výšky svojho platu.“

Panna

Sebakontrola nech je vaším krédom. Neetické správanie má pôvod v dlhodobo skrytom hneve, ktorý vás irituje a neskôr už rozdáva rany. Tento problém vyrieši jedine vaša úprimná komunikácia a trpezlivosť.

Motto týždňa: „Silný je ten, kto podá pomocnú ruku tomu, kto sedí na dne, napriek tomu, že on sám potrebuje práve vstať.

Váhy

Váš temperament je vľúdny a srdečný a vďaka komunikácii sa vám v každej situácii podarí prelomiť stagnáciu. Ak potrebujete niečo vyriešiť, teraz je pravý čas to urobiť. Ľudia si viac uvedomia vašu dobrú povahu a vlastnosti.

Motto týždňa: „Krása je potrebná na svadbu, láska na každý deň.“

Škorpión

Týždeň v znamení zmien vás oslobodí od toho, čo vás nevhodne spútavalo. So starým sa rozlúčte a úplne to uzatvorte, aby ste sa mohli vydať novou cestou, ktorá vám umožní slobodne dýchať. Nelipnite za minulosťou, buďte za ňu vďačný.

Motto týždňa: „Niektorí ľudia sa hrbia od staroby či choroby, iní od poklonkovania.“

Strelec

Prehnane podozrievate všetko a všetkých okolo seba. Berte záležitosti s pokojom a láskyplne sa postavte k svojim plánom. Nechajte bokom kritický rozum a vnímajte situácie z ich veselej stránky. Vôbec sa nevydáte do náruče rizika.

Motto týždňa: „Múdry je ten, kto vidí svoje chyby a nie chyby iných.“

Kozorožec

Priateľ, od ktorého by ste to nečakali, vám odhalí nepoctivé správanie. Niekto pred vami čosi skrýva alebo dokonca klame. Nepodozrievajte, neobviňujte, najprv zistite, kde je pravda. To je najlepšie riešenie vašej situácie.

Motto týždňa: „Šťastný je ten, kto sa dokáže podeliť o svoje šťastie bez strachu, že oň príde.“

Vodnár

Podniknite malé kroky vpred pri riešení pracovných problémov. Ak ste iniciatívny typ, vyhnite sa rizikovým návrhom, pretože vám chýba potrebné zázemie aj správny vzťah k času a priestoru a nie ste schopný rozoznať šance od podvrhov.

Motto týždňa: „Úprimní ľudia často stratia veľa. Nikdy však nestratia svoju tvár.“

Ryby

Tušili ste veľkú šancu a už sa cítite skvele. Užívate si víťazstvo s dobrým pocitom, tešíte sa výhodám osudu. Neuvážená bezstarostnosť vám však môže skomplikovať situáciu. Je múdre čím skôr vytriezvieť z prílišného nadšenia.

Motto týždňa: „Nedovoľ hlupákovi, aby ti skazil deň.“

Viac na www.vesti.sk