Baran

Nachádzate viac radosti v každodennom živote. Problémy sa môžu objaviť, ak si naberiete na svoje plecia naraz viac, než unesiete. Zachovajte si zmysel pre humor, spomaľte a zdržte sa rozhodovania, kým nebudete mať jasno v prioritách. Len trpezlivosť vám pomôže zvíťaziť.

Motto týždňa: „Trpezlivosť a čas urobia viac než hnev a sila.“

 

Býk

Snažte sa byť všestranný, rozptýlený a prídu zmeny plánov. Nápady, ktoré máte, sú vynikajúce, ale objavia sa aj problémy, lebo v komunikácii vyvolávate odpor. Ľahko dôjde k sporom, naštartujú vaše myslenie. Prídu správy, ktoré zmenia vašu perspektívu. Hľadajte väčšiu stabilitu.

Motto týždňa: „Nič na svete sa nevyrovná tomu, keď sa človek vyrovná sám so sebou.“

Blíženci

Častejšie strácate čas, stresujete alebo otáľate. Môžu prísť prekvapivé správy, ktoré zmenia váš pohľad na vec. Najlepšie urobíte, ak sa vyhnete citlivým témam. Hoci uvažujete jedinečným spôsobom, rozptýlenie je vysoké. Pozor si dajte najmä na roztržitosť, inak urobíte množstvo chýb, ktoré budete dlho odstraňovať.

Motto týždňa: „Tajomstvo života je 7x padnúť a 8x vstať.“

Rak

Máte dobrú pozíciu, aby ste sa podelili o svoje nápady. Spolupráca vám teraz prináša odmeny a možno aj zmysluplnú spätnú väzbu. Lepšie spoznáte seba. Konečne pochopíte, že mať pravdu nie je vždy prioritou – niekedy sa treba prikloniť k názoru ostatných.

Motto týždňa: „Dospieť znamená uvedomiť si, koľko vecí nepotrebuje váš komentár.“