Vodnár

Teraz môžete rozhodovať za iných. Tón priameho príkazu je síce tvrdší, neberte to do úvahy. Váš tlak a tvrdohlavosť fungujú pre dobro veci, pomôžete blízkym vyhnúť sa vážnym chybám. Poznáte výhody včasného zásahu. Hoci vám prejde cez cestu čierna mačka, nič zlé sa nestane.

Motto týždňa: „Múdry človek má svoje myšlienky v hlave, hlupák na jazyku.“

Ryby

Sú z vás skvelí kritici. Vidíte celú situáciu a viete ju objektívne zhodnotiť. Navyše, vaše rady sa ukážu ako veľmi cenné a aktuálne. Preto by vaša pomoc nemala byť odopretá tomu, kto k vám príde po radu. Keď budete v úzkych, dotyčný človek vám pomoc vráti.

Motto týždňa: „Nemôžeš zmeniť človeka, ktorý nevidí svoje chyby.“

Baran

Nezáleží, akú cestu si vyberiete, problém je, že robíte všetko sami. Nájdu sa neprajní radcovia, viac zamotajú situáciu. Požiadajte ich, aby sa do toho neplietli. Nápad, ako to zlepšiť, príde z opačného tábora. Privedie vás k skvelému riešeniu. Porazíte nepriateľa jeho vlastnou zbraňou.

Motto týždňa: „Slabosi čakajú na príležitosti, silní si ich vytvárajú.“

Býk

Otravný predstaviteľ opačného pohlavia, ktorý vás trápil posmechom, sa zrazu vzdá a prizná, že sa mu už dlho páčite. Jednoducho povedané, takmer všetko vo vašom živote zmení signály na opačné. Hlavnou vecou je stále dobrá nálada. Naučíte sa milovať svet taký, aký naozaj je. A svet vám to okamžite oplatí.

Motto týždňa: „Ver, že môžeš, a si v polovici cesty.“