Baran

Viac sa zamerajte na praktické aktivity ako na šťastie. Zistíte, že spoločné záujmy v rodine sú zjavnejšie alebo si ich viac vážite. Teraz máte okolo seba spoľahlivých ľudí, no komunikácia bude s nimi náročná. Poukáže na určité nedorozumenia alebo pochybnosti.

Motto týždňa: „Kvapka lásky je viac než vodopád zlata.“

Býk

Povinnosti a výkonnosť sú vysoko na vašom zozname záujmov. Máte silnú potrebu zvládnuť situáciu a vložiť viac energie do praktických priorít. Vynaliezavosť vám pomáha napredovať. Váš zmysel pre to, čo je najcennejšie a stojí za váš čas, je silný. S veľkými rozhodnutiami ešte počkajte.

Motto týždňa: „Ľudský hlas nikdy nedoľahne tak ďaleko ako hlas svedomia.“

Blíženci

Prichádzajú významné myšlienky, nápady a rozhovory týkajúce sa vzťahových záležitostí. Nájdete kreatívne spôsoby, ako prejaviť svoje pocity. Ochotne vynaložíte ďalšie úsilie i trochu strategického myslenia, čím si môžete polepšiť i finančne. Hoci si to neuvedomujete, v tejto pozícii je dosť veľká sila.

Motto týždňa: „Kto vymení slobodu za istotu, postupne o oboje príde.“

Rak

Všetko beriete vážnejšie než obvykle. Máte skvelú energiu dostať sa na koniec vleklého problému. Riešenie bloku vedie k dôležitým vylepšeniam. Je vhodný čas venovať sa detailom a všetko strategicky poskladať. Nezabúdajte ani na citový život, nezanedbávajte svoju lásku.

Motto týždňa: „Ak niekto súdi tvoju cestu, požičaj mu svoje topánky.“