Baran

Výrazne sa vám dvíha nálada, máte silný týždeň na lásku, komunikáciu a nadväzovanie kontaktov. Iní vás považujú za jedinečného, ​​zaujímavého a užitočného. Vyjadrujete sa s nadšením, čo sa páči ostatným. Pestujte si myseľ, telo a ducha aktivitami, knihami, kultúrou a spojeniami s ľuďmi, ktorí sú nápadití a tvoriví.

Motto týždňa: „Sklam všetkých, ktorí ťa podceňovali.“

Býk

Záver mesiaca prináša témy peňazí, práce a intimity. Hovorte o svojich potrebách. Rodinné záležitosti idú hladko a v dobrej nálade. Jasnejšie vidíte finančný plán. Významným spôsobom sa stávate vlastným šéfom. Robíte veľa na sebe a svojom vzťahu, čo sa pozitívne odráža v schopnosti zvládať povinnosti, prosperovať a uspieť vo vonkajšom svete.

Motto týždňa: „Svoj úsmev smajlíkom nenahradíš.“

Blíženci

Nie je čas na radikálne rozhodnutia. Rozviniete plán, ako veci zvládnuť. Blízke vzťahy a vyjednávanie sú v centre pozornosti. Ste v dobrej pozícii posilniť si vzťahy, nadviazať šťastné spojenia, napraviť ťažkosti a užívať si pocit podpory. Rozhovory vám otvoria myseľ. Oslovovanie iných je dobré a pomôže vám posunúť sa vpred.

Motto týždňa: „Občas stretneš niekoho, koho si nemala vôbec stretnúť.“

Rak

Plány, zvyky a organizácia naberajú väčšiu dôležitosť. Posledné dni mesiaca sú obzvlášť silné na nadväzovanie kontaktov. Pocit pohody sa zvyšuje, ľudia rozpoznajú a ocenia vašu pomoc. Úsilie o sebazdokonaľovanie je potešujúce, máte množstvo nápadov zlepšiť si život kľúčovými spôsobmi. Čosi dôležité si uvedomíte v oblasti zdravia či práce.

Motto týždňa: „Tvoje činy sú odrazom toho, aké máš srdce.“