Baran

Túžba zlepšovať sa je silná. Ak ste sa pohrávali s myšlienkou zmeny životného štýlu, môže sa to konečne podariť. Váš prístup ku kariére sa pozitívne zmenil a teraz môžete z toho vyťažiť. Plánovanie a stratégia pre dlhodobý úspech či podnikanie môžu byť teraz vynikajúce a úspešné.

Motto týždňa: „Láska neprináša bolesť. Bolesť prinášajú ľudia, ktorí nevedia milovať.“

Býk

V nasledujúcich týždňoch obnovíte rozhovory, ktoré zostali nedokončené. Objavia sa informácie, ktoré vám unikli. Ľudia vám pomôžu naštartovať nové nápady a je možné, že stretnete niekoho špeciálneho. Vyskytne sa viac príležitostí na zlepšenie vecí okolo vás.

Motto týždňa: „Ani ten najvýkonnejší počítač nemá takú pamäť ako karma.“

Blíženci

Isté udalosti zmenili váš svetonázor a perspektívu a už viete, čo to pre vás znamená. Kombinácia zdrojov, či už finančných, alebo iných, s niekým bude pre vás prínosná. Budete kráčať po cestách, ktoré odrážajú vaše vyvíjajúce sa hodnoty. Pozor však na to, aby ste nezašli priďaleko. Zveľaďujte svoj vzťah.

Motto týždňa: „Keď má niekto milý úsmev a sladké reči, neznamená to, že je aj skutočne dobrým človekom.“

Rak

Máte dobré príležitosti na to, aby ste sa vyjadrili tvorivo alebo láskavo. Je tu silný čas na nadviazanie kontaktu s niekým zvláštnym. Objavovanie nových nápadov a perspektív môže byť teraz najprínosnejšie. Od svojej lásky dostanete pozitívnu spätnú väzbu i povzbudenie. 

Motto týždňa: „Ľahšie je ľudí oklamať, ako ich presvedčiť o tom, že boli oklamaní.“