Blíženci

Ak doteraz bola v centre pozornosti vaša nezávislosť, teraz sa niektoré drsné hrany zmierňujú a je na vás podstatne menší tlak konať. Je tu skvelý čas posilniť sebaúctu. Nechýba vám nadšenie, možno zarobíte viac alebo sa pustíte do ambiciózneho projektu. Mali by ste si však dávať pozor na impulzívne nákupy.

Motto týždňa: „Každý deň je darček, len niektoré sú nevhodne zabalené.“

Rak

Rozhodnutia prichádzajú rýchlo, ukáže sa vaša sebavedomejšia a asertívnejšia stránka. Do života vám vstúpi stabilita, postupujte pomalšie, na budúcnosť hľaďte reálnejšie a praktickejšie. Uvedomíte si potrebu sústrediť sa a špecializovať. Tak môžete neskôr dosiahnuť dôležité úspechy v tom, čo robíte.

Motto týždňa: „V blízkosti chýb rastú úspechy.“

Lev

Možno toho veľa spracovávate a zatiaľ nie ste celkom pripravení urobiť veľký krok alebo zmenu. Dajte si za cieľ viac relaxovať. Vitalita a optimizmus sa zlepšia, tlak sa zmierňuje. Pozornosť obráťte na upevnenie finančných a súkromných dohôd. Zamerať sa na rovnováhu má teraz väčší zmysel.

Motto týždňa: „Ak niekto stále žije v tvojich myšlienkach, nikdy neopustil tvoje srdce.“

Panna

Zamerajte sa na priateľov a ciele šťastia, užívajte si nové skúsenosti a preferujte tímovú prácu. Zmeny prichádzajú prirodzene, pracujete s otvorenou mysľou a ste konečne spontánni. Identifikujte svoje priority a robte, čo robíte radi. Váš zmysel pre dobrodružstvo rastie. Pokrok a zlepšenie sú silnými motivátormi.

Motto týždňa: „Príde čas, keď si budeš myslieť, že všetko sa skončilo. To bude nový začiatok.“