Vodnár

Keď sa uvoľníte, nájdete vlastný pokoj. Ten vám dá silu prejsť ľahko jeseňou. Ak sa chcete prejaviť, zamerajte sa na starostlivosť o seba a budovaniu sebadôvery. Vždy dávajte svoje fyzické, duševné a emočné potreby na prvé miesto nad potreby iných, aby ste si zaistili potrebnú rovnováhu.

Motto týždňa: „Čas ti nepomôže zabudnúť. Pomôže ti vyrásť a pochopiť súvislosti.“

Ryby

So správnou dávkou usilovnosti a starostlivosti môžete vyniesť svoje fantázie a túžby na svetlo. Kľúčom je veriť v seba a vo svoje vízie bez ohľadu na to, čo hovorí ktokoľvek iný. Všetci odporcovia časom ukážu, že sa mýlia vďaka vašej vytrvalosti pri plnení cieľov a snov.

Motto týždňa: „Za každou úspešnou ženou stojí ona sama.“

Baran

Aby ste boli v mieri sami so sebou, odolajte svojim strachom a uvedomte si, že sú katalyzátorom rastu. Je pre vás teraz dôležité akceptovať svoje pocity. Prv ako odhalíte tajomstvá, o ktorých ste sa nedávno dozvedeli, uistite sa, že svojim priateľom veríte. Vyhnete sa tak zbytočnej kritike.

Motto týždňa: „Úsmev vždy neznamená, že je človek šťastný. Niekedy to znamená, že je silný.“

Býk

Prv ako niekomu skočíte po krku, vypočujte si ho a porozprávajte sa o situácii. Nikoho nesúďte a majte otvorenú myseľ. Retrográdny Merkúr môže eskalovať isté napätie a stres. Ak sa chcete presadiť, vyjadrite svoj názor s dávkou šarmu, aby ste získali dôležitú podporu ostatných.

Motto týždňa: „Niekedy si zbytočne lámeme srdcia svojimi očakávaniami.“