Baran

Ste studnica nápadov. Zjavná sila vašich slov vám prináša do života nové príležitosti. Dokonca aj zo zložitých úloh si teraz viete urobiť zábavu. Odhalíte niečo dôležité v súvislosti so svojím životom. Oprášte staré ciele šťastia, ktoré ste v minulosti odložili alebo ste na ne pozabudli.

Motto týždňa: „Mňa nepochopíš, na mňa si musíš zvyknúť.“

Býk

Pripravte sa na obzvlášť impulzívny, dynamický a koketný týždeň. Vaša kreativita rastie, pocity sú zrelé a nástojčivé, túžby silnejú. Pozor dajte, aby ste sa nerozhodovali len na základe túžby či po ocenení inými. Ak to zvládnete, značne si zlepšíte životné podmienky a domáci život. Rozhovory vám mnohé odhalia.

Motto týždňa: „Kto ťa dokáže naštvať, ten ťa ovláda.“

Blíženci

Kúsok šťastia zasvieti na staré problémy či minulosť a konečne sa posuniete vpred. Vďaka spomienkam sa objaví i neistota, ktorá sa pohrá s vašou náladou. Je múdre vyhnúť sa teraz dôležitým rozhodnutiam, nie ste dostatočne objektívni. Pravda sa prederie na povrch sama, netreba ju dokazovať.

Motto týždňa: „Čím viac sa snažíme držať minulosti, tým zničenejší je náš život.“

Rak

Ste v stabilizačnom cykle, bilancujte a uvažujte, čo môžete dosiahnuť. Máte energiu investovať do svojich plánov a posunúť ich vpred. Vaše myslenie je obzvlášť ostré v súvislosti s podnikaním, môžete viac získať, ako stratiť. Máte dobrý cit pre peniaze, pozor na hádky v súvislosti s peniazmi a majetkom.

Motto týždňa: „Nenahnevám sa, ale vzdialim sa.“