Baran

Pred príchodom Vianoc musíte mnohé skontrolovať. Peňažné záležitosti sú stále zložité, ale pomoc k vám prichádza. Po sviatkoch zvážte zmenu alebo prehodnoťte niektoré výdavky. Ak ste v urovnanom vzťahu, naplánujte si spoločné dobrodružstvá. Robte všetko pre to, aby ste sa vyhli rutine.

Motto týždňa: „Pravým poslaním Vianoc je, aby nikto nebol sám.“

Býk

Vaša motivácia je neporaziteľná, vyhnite sa zhonu na poslednú chvíľu, inak by sa mohlo všetko obrátiť proti vám. Prídu nové možnosti zarábania peňazí, ak budete mať odvahu zmeniť rutinu. Vďaka dobrej vôli je čas Vianoc zábavnejší a ste v súlade s blízkymi. Romantika sa zvyšuje a môže zapáliť ohňostroj.

Motto týždňa: „Ak miluješ a si milovaný, akoby Vianoce boli každý deň.“

Blíženci

Kariérne ciele a osobné túžby vytlačí nabok predzvesť Vianoc. Napriek tomu vás lekcia vytriezvenia vedie k stabilite a potešeniu. Financie majú čoskoro červenú, zbytočne sa nezadlžujte a nekupujte hlúposti. Prilákanie pozornosti je pre vás hračka, ale pozor, aby ste si nespálili prsty. Zabudnite na cynizmus.  

Motto týždňa: „Nechoď hľadať prekvapenia, lebo ony nebudú môcť nájsť teba.“

Rak

Pred Vianocami si uvedomíte príležitosť na oživenie bežného života. Niektoré povinnosti majú skľučujúci účinok, napriek tomu z nich veľa vyťažíte. Využite prielom vo vzťahu, zbavte sa žiarlivosti a uvoľnite priechod citom. Dobrá nálada vás neopustí.  

Motto týždňa: „Vianoce sú niečo, čo trvá večne. Je to kus domova, ktorý nosí každý vo svojom srdci.“