Vodnár 21. 1. – 20. 2.

Sústreďte sa na profesionálne projekty. Vaša hlava je pre pracovné ciele dostatočne jasná. Tí, čo sa o pracovné vyhliadky príliš nezaujímajú by sa mali pokúsiť vyriešiť istý nepríjemný problém, ktorý už dlho odkladajú. Zvládnu to lepšie, než vôbec dúfali.
Motto týždňa: „Slovami možno zatajiť čokoľvek, jedine skutky sú pravdivé.“

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Hoci ste silní a rozhodní, radšej komunikujte s inými striedmo a voľte opatrnosť. To vám môže priniesť množstvo výhod. Nezverejňujte žiadne informácie, ktoré by istí ľudia nemali zatiaľ vedieť. Rodinné vzťahy sú tiež pod vašou kontrolou.
Motto týždňa: „Je lepšie byť v pekle šéfom než hlupákom v nebi.“

Baran 21. 3. – 21. 4.

Hodnota priateľov a spoločne strávených chvíľ je pre vás dôležitou otázkou. Skôr sa spoliehajte na tradičné a formálne vzťahy, pretože máte pocit, že teraz nie je najlepšie obdobie pre nepríjemné dobrodružstvo.
Motto týždňa: „Človeka skutočne spoznáme až vtedy, keď mu prvý raz povieme nie.“

Býk 22. 4. – 20. 5.

Nehovorte o zlých a negatívnych veciach. S citlivejším prístupom získate oveľa viac a skôr dosiahnete svoje ciele. Snažte sa držať svoje emócie pod kontrolou namiesto toho, aby ste im dovolili vás ovládať. Chcú vám pošepkať čosi dôležité.
Motto týždňa: „Ísť do neznáma je lepšie, ako ostať tam, kde nič nie je.“

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

V týchto dňoch sa cítite skvele, hoci si nie ste celkom istí prečo. Dôvod šťastia hľadáte v racionálnej mysli. Ak si uvedomíte, ako často robíte veci proti svojej vôli, je jasné, že rozum všetko nevysvetlí. Nepokúšajte sa to ani pochopiť – teraz je čas, aby ste si užili pohodu.
Motto týždňa: „Objavovať vlastné schopnosti je úžasne zábavné.“

Rak 22. 6. – 22. 7.

Vaša práca a ostatné povinnosti by mali byť v popredí. Dajte prednosť biznisu, ale nedovoľte mu, aby vás celkom opantal. Zamerajte sa na nové kontakty a zvážte, či tu nie je čas obzrieť sa po novej práci, ktorá vám poskytne väčšiu voľnosť.
Motto týždňa: „Predstavivosť je dôležitejšia než školské vedomosti.“

Lev 23. 7. – 23. 8.

Týždeň bude podnikavý, iniciatívny a priaznivý pre vytváranie nových projektov. To vyžaduje od vás rýchlosť rozhodnutí i náročnejší a odvážny prístup. Podporu dostanete vo všetkom novom a nekonvenčnom. Nesklamete sa ani v láske.
Motto týždňa: „Smiech je ľudské slnko – dokonalý a neprekonateľný.“

Panna 24. 8. – 23. 9.

Pri riešení profesionálnych problémov robte pomalé kroky a neponáhľajte sa. Ak ste iniciatívnym typom, vyhýbajte sa rizikovým návrhom, pretože im chýba potrebné pozadie. Nedostatok zmyslu pre čas je nebezpečný, môžete stratiť veľkú pracovnú šancu.
Motto týždňa: „Kto si neváži moju dôveru a úprimnosť, nezaslúži si ani moju prítomnosť.“

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Vezmite iniciatívu do vlastných rúk – týždeň je pre vás veľmi priaznivý. Nezabúdajte na dostatočný odpočinok a vedzte, že je nemožné za pár dní vyriešiť niečo, čo ste dlhodobo odkladali na neskôr. Postupujte premyslene krok za krokom. Bolo by škoda čokoľvek si vyčítať.
Motto týždňa: „Jednoduché neznamená prostoduché.“

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Ak sa budete správať príliš takticky, môžete vytvoriť atmosféru zmätku a nedôvery. Radšej poukážte na chyby niekoho iného ako na nápravu svojich vlastných chýb. Do vzťahu sa nepokúšajte priniesť radikálne inovácie, predídete tak dlhšej kríze.
Motto týždňa: „Každý, kto potláča hnev, potláča i radosť.“

Strelec 23. 11. – 21. 12

Privítajte skvelý týždeň, ktorý je vhodný pre náročné rokovania a profesionálnu expanziu. Budete musieť urobiť niektoré dôležité rozhodnutia, buďte neoblomní a rozhodujte sa podľa toho, čo je pre vás výhodnejšie. Pri vydávaní väčšej sumy peňazí stavte na opatrnosť.
Motto týždňa: „Práca buď prináša radosť, alebo nemoc.“

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Vážte slová a počítajte s tým, že vaša komunikácia má tendenciu byť mierne agresívna, a to vám môže priniesť viac nedorozumení. Pri dostatočnej sebakontrole máte však možnosť zmeniť smer mnohých uviaznutých záležitostí a začať ich robiť úplne inak.
Motto týždňa: „Trpieť je ľahšie než múdro jednať.“