Baran

Máte sklon uniknúť z konfrontácie, ale teraz vám to neprejde. Je možné, že váš partner alebo niekto z rodiny bude na vás vyvíjať tlak. Začnite pracovať na odstránení tohto problému diplomaticky. Povedzte dotyčnému, čo chce počuť, a to vám neskôr umožní urobiť, čo chcete.

Motto týždňa: „Nikdy nespôsob slzy na tej tvári, ktorá ti dala tie najúprimnejšie úsmevy.“

 

Býk

Snažte sa byť k dispozícii iným ľuďom. Vaša ústretovosť pomôže niekomu, na kom vám záleží, aby vám otvoril svoje srdce. Potom ľahšie pochopíte, čo sa deje vo vašom okolí. Musíte si však určiť hranice a nestrácať čas s tými, ktorí nie sú ochotní zmeniť sa.

Motto týždňa: „Len pravý priateľ spozná, že ťa niečo trápi, aj keď máš úsmev na tvári.“

Blíženci

Spomaľte a sústreďte sa na plánovanie budúcnosti. Atmosféra je pokojná a vráti vás do reality. Ak vietor nefúka do plachiet, ako chcete, i tak ho využijete pre svoj zisk. Zdržanlivosť v správaní a názoroch vám veľmi pomôže. Zmiernite pochybnosti a zamerajte sa na skutočné veci.

Motto týždňa: „Ticho a úsmev sú silné zbrane. Úsmevom vyriešiš veľa problémov a tichom sa im vyhneš.“

Rak

Ak začnete konať netradične, dokážete vybaviť niečo veľmi dôležité pre vás len preto, že máte oči dokorán otvorené a všimnete si, čo vám bežne uniká. Napriek vyburcovanej radosti zachovajte pokoj. Emocionálna stabilita je kľúčom k úspechu.

Motto týždňa: „Kto verí, nikdy nie je sám.“