Baran

Ak je váš profesionálny post ohrozený, môže to byť dôsledok faktu, že ste zabudli udržiavať úprimné priateľské vzťahy. Situáciu ste prekombinovali, uchýlili ste sa k ohováraniu alebo ste dali priestor zákulisným hrám. Nič z toho nebolo múdre a čoskoro sa môžu objaviť problémy.

Motto týždňa: „Keď sa muž naštve, spraví kopu hlúpostí. Keď sa naštve žena, nespraví vôbec nič – ani kávu, ani večeru.“

Býk

Vaše ego sa vymklo spod kontroly a pýta sa: o čo ide? Dajte iným dostatok priestoru. Ak sa rozhovor zmení na nudný, len sa usmejte. Medzi ľuďmi vzrastá napätie, viac počítajú, koľko dávajú a čo sa im vracia. Udržte si zdravú rovnováhu, nezapájajte sa do cudzích drám.

Motto týždňa: „Odpustenie je väčším dôkazom lásky než žiarlivosť.“

Blíženci

Snažte sa nevidieť všetko čierne. Sústreďte sa na pozitívne stránky veci. Zachytíte nepatrné a dôležité signály, ktoré vám pomôžu zhromaždiť fakty. Pri postupe pamätajte, že nie ste na pretekoch, aby ste zistili, kto dorazí prvý do cieľa. Zhon nie je priateľom múdrosti.

Motto týždňa: „Prestaň sa sústreďovať na veci, ktoré nemôžeš zmeniť.“

Rak

Buďte flexibilní, voľte bezstarostný prístup. Nie je múdre za každú cenu presadiť si svoje nápady. To by nakoniec mnohé pokazilo. Majte myseľ otvorenú a buďte citliví voči názorom iných ľudí. Je škoda čokoľvek premrhať len preto, že nechcete vidieť všetky ponúkané možnosti.

Motto týždňa: „Žiaden človek nie je taký bohatý, aby si mohol kúpiť svoju minulosť.“