Baran

Pripravte sa na zmeny záujmu, zámerov a smerovania, ktoré určite prídu v najbližších dňoch. Komunikácia, ktorá prebieha teraz, vám pomôže sústrediť sa a udá správne tempo. Pohľad inej osoby, hoci sa výrazne líši od vášho, vám ukáže jasný cieľ. Vzťah napravíte, ak sa o veciach spoločne porozprávate.

Motto týždňa: „Kde je málo úsmevu, tam je málo úspechu.“

Býk

Vzťah sa zlepší, ak sa sústredíte na dlhodobé ciele šťastia. Neuchyľujte sa k nesprávnym vzorcom, ktoré vám v minulosti neslúžili dobre. Opakovanie starých vzorcov môže povzbudiť iných, aby sa zamerali na negatívne veci z minulosti. Po­užite rôzne konflikty ako palivo pre motiváciu na zlepšenie života. Potom ukončite tieto analýzy.

Motto týždňa: „Keď je krásny deň, rozplynie sa každý tieň.“

Blíženci

Ak je to možné, pri príprave na nadchádzajúce rušné obdobie sa zamerajte na príjemné, tiché aktivity bez tlaku. Práca, rutiny, návyky a zdravie sú témy, ktoré potrebujete riešiť. Hľadajte spôsoby, ako zmierniť stres, a venujte veľkú pozornosť komunikácii, ktorá by vás mohla nasmerovať správnou cestou k uzdraveniu.

Motto týždňa: „Napriek tomu, čo sa deje, nepadám do beznádeje.“

Rak

Dozviete sa pár užitočných informácií. Premýšľajte, čo chcete zlepšiť, než naštartujete nové aktivity. Zamyslite sa nad pokrokom dosiahnutým v oblasti rodiny a domácich záležitostí za posledné obdobie. Príjemné rozhovory vás upokoja a pomôžu sústrediť sa na niečo nové a originálne.

Motto týždňa: „Krása nie je vždy pravá, rovnako ako pravda nie je vždy krásna.“