Baran

Problémy vo vzťahu určite nemajú taký význam, aký im zbytočne pripisujete. Krátka búrka len prečistí dusnú atmosféru a vám sa bude znovu lepšie dýchať, vráti sa i potrebný humor do života. Potom príde milé prekvapenie a úprimná ústretovosť vášho partnera.

Motto týždňa: „Otvor svoju myseľ skôr než svoje ústa.“

Býk

Niečo sa vám vymklo z rúk. Rozčúlene stojíte na neznámej ceste a netušíte, kam vedie. Nedajte sa zastrašiť, kráčajte ďalej, hoci vám pritom mäknú kolená. Čoskoro zistíte, ako je každý váš krok pevnejší a istejší, dôležité je neprestať kráčať. Idete správnym smerom.

Motto týždňa: „Nezaujímaj sa o množstvo, ale o kvalitu priateľov.“

Blíženci

Ste studnica dobrých nápadov. Musíte však rozpoznať v pozadí ten najlepší zo všetkých nápadov. Postupujte logicky až do detailov a buďte prísne dôslední. Tak objavíte to podstatné, čo ste doteraz prehliadali, a dospejete k výbornému rozhodnutiu.

Motto týždňa: „Ak človek verí sám sebe, nemusí o ničom presviedčať iných.“

Rak

Láska vás môže dosť potrápiť, ak dáte na vonkajšiu pozlátku a zahlušíte šepot srdca. Ide o dôležitú skúšku a môžete ju vyhrať len s nasadením síl svojho charakteru. Uvedomte si, že žiarlivosť, potreba vlastniť a diktovať partnerovi sú hrobom lásky.

Motto týždňa: „Odpustenie je väčší dôkaz lásky než žiarlivosť.“