Baran

Oneskorenie, kritika, kontrola reality či odrádzajúci okamih môžu vaše nadšenie dočasne prerušiť. Môžete cítiť intenzívnu túžbu tlačiť sa vpred, ale nepustí vás to nikam. Nereagujte netrpezlivo, venujte sa sebe a blízkym. Zatiaľ nie ste pripravení na väčšie životné búrky, na menšie už áno.

Motto týždňa: „Vždy je skrytá správa v spôsobe, akým sa ľudia s tebou bavia. Len počúvaj.“

Býk

Máte pocit, že ste uviazli v minulosti a nemôžete sa pohnúť. Treba síce brať ohľad na minulosť, ale netreba sa sústreďovať na veci, ktoré nemôžete ovládať. Stres z minulosti je len hrboľ na ceste, ktorý vás prechodne spomalí pri zmenách. Všetko sa už čoskoro uvoľní a znovu budete napredovať.

Motto týždňa: „Ľudská duša nie je odpadkový kôš, že ti každý vysype do nej svoje smeti.“

Blíženci

Máte podporu na mentálnej úrovni. Hovorte o osobných záležitostiach. Myšlienky a rozhovory nie sú rutinné, výsledkom je skvelý nápad či riešenie - týka sa najmä vašich vzťahov i financií. Je tu vynikajúci čas na spojenie so správnymi ľuďmi, nápadmi a informáciami, ktoré ďalej zvyšujú váš pocit nezávislosti a rastu.

Motto týždňa: „Silní ľudia nezrážajú iných na zem, ale pomáhajú im vstať.“

Rak

Majte len realistické očakávania a hľadajte kompromis či strednú cestu, hoci to nie je okamžite zrejmé. Zjednodušte a stanovte si priority pre najlepšie výsledky. Myslite inovatívne. Priatelia vás inšpirujú na kreatívne myslenie alebo vás povzbudia vyskúšať niečo nové.

Motto týždňa: „Len ľudia, ktorí prežili veľa ťažkých chvíľ, sa dokážu skloniť bez toho, aby stratili vlastnú hrdosť.“