Baran

Neuprednostňujte len to, čo je pohodlné a bezpečné. Kompromis má zmysel. Je načase prijať opatrenia na zlepšenie vašej situácie. Pozornosť zamerajte na vzťahy, ktoré budú v nasledujúcich týždňoch len rásť. Nájdite si čas na veci, na ktorých skutočne záleží. Týmto spôsobom získate najlepšie spojenia a interakcie.

Motto týždňa: „Veselý človek je majstrom svojej duše.“

Býk

Väčšina rozhodnutí bude trochu zložitejšia. Snaha otočiť mnohé na humor nemusí fungovať dobre a môže viesť len k nedorozumeniam. Zábava a zodpovednosť sa navzájom nevylučujú, no skĺbiť ich si bude vyžadovať kreativitu. Robte len to, čo musíte, a skutočne dôležité rozhodovanie odložte najmenej o týždeň.

Motto týždňa: „Lenivosť je strach pred očakávanou prácou.“

Blíženci

Snažíte sa ako topiaci, čo chytá steblo, ktoré poskytuje len zdanlivú istotu. Urobte si poriadok v srdci a v emóciách, vnútorne sa uvoľnite. Len tak sa môže to, čo si chcete podržať, rozvinúť v celej svojej kráse. Uvedomte si, že i tá najkrajšia a najsilnejšia láska umiera, ak ju zatvoríte do temnej veže.

Motto týždňa: „Blok odstrániš, keď sa mu postavíš čelom.“

Rak

Vidieť povesť a profesionálne záležitosti je náročné. Zmätok v tom, kam smerujete, ovplyvní vaše osobné vzťahy. Prepadnú vás rodinné problémy – je tu bod zlomu. Prídete na koreň problému, teraz vidíte veci, na ktoré ste predtým neboli pripravení. Nevyložte všetky karty na stôl, ťažte aj z istého obmedzenia. Vymyslite dobrú stratégiu.

Motto týždňa: „Buď s tým, kto chápe, aká vzácna je tvoja láska.“