Vodnár

Aby bol týždeň plodný, musíte sa rozhodnúť, čo chcete získať, alebo dosiahnuť, špecifikovať úlohu a očakávaný výsledok. To okamžite uľahčuje proces dosiahnutia cieľa. Budete prekvapení, ako málo času trvalo, kým plány ožili. Ak tieto podmienky zanedbáte, musíte ostať na mieste a zároveň sa hnevať na celý svet.

Motto týždňa: „Šťastná môžeš byť len vtedy, ak prestaneš čakať a začneš konať.“

Ryby

Hviezdy vám hádžu viac šancí. Plány upravujte a improvizujte. Od vás sa žiada len dôslednosť. Neprepínajte a nerobte viac vecí naraz, všetko sa zrealizuje včas a dopadne dobre. Vo vzťahoch tlmte ochotu každému pomôcť, mnohí vás chcú len zneužiť a dostať do pocitov viny. Úprimnosť a ochotu pomoci od iných nečakajte.

Motto týždňa: „Láska je odvaha, ktorá sa nebojí ničoho na svete.“

Baran

Zistíte, že príliš tlačíte na inú osobu. Hoci sa vám to zdá prospešné, len nahrádzate túžby iných ľudí svojimi. Dotyčný človek sa vám nemusí poddať, a ak odhalí vaše zámery, stratíte dobrého priateľa a zbytočne vyvoláte konflikt. Zvážte, ako usporiadať okolnosti, aby boli výhodné pre vás oboch.

Motto týždňa: „Najlepším priateľom je ten, kto sa nepýta na dôvod tvojho smútku, ale dokáže znova vrátiť radosť.“

Býk

Idete z jednej životnej situácie do druhej. Zdá sa, že musíte platiť niečím cenným, obetovať slobodu či hrdosť. Ak sa to podarí prekročiť, dostanete nemenej hodnotné veci. Princíp výmeny funguje vo všetkom. Čo dostanete, musíte oplatiť podobným. Nedá sa s tým nič robiť. Noc je najtmavšia pred úsvitom.

Motto týždňa: „Jedna osoba nemôže zmeniť svet, ale ty môžeš zmeniť celý svet jednej osoby.“