Baran

Snažte sa byť dôkladní, ak sa zaoberáte dôležitými vecami. Osobitnú pozornosť venujte detailom a povinnostiam, ktoré ste ignorovali či odložili. Pokojne požiadajte o radu múdrejších, neizolujte sa a rozširujte svoje kontakty. Voľné konce treba zaviazať. Potrebujete trochu viac odpočinku, než sa posuniete ďalej.

Motto týždňa: „Život nenecháva za sebou nevyrovnané účty.“

Býk

Pozor na nadmerné a príliš veľké odhodlanie. Zbytočne by viedlo k nepohodliu a nepokoju či slabým možnostiam a falošným plánom. Je to síce malá prekážka, ktorú prekonáte ochotou na väčšie sebapoznanie. Držte sa známych vecí a ľudí, teraz zbytočne neriskujte.

Motto týždňa: „Všetko sa mení vtedy, keď sa meníš aj ty.“

Blíženci

Uprednostnite aktívne rozhovory a premýšľanie o láske a vzťahoch, nadväzujte šťastné a prospešné spojenia, učte sa nové veci. Ste obzvlášť atraktívni a priťahujete správne situácie, ľudí a veci, ktoré vám zlepšia bežný život. Radosť vám môže skaliť len negatívne myslenie.

Motto týždňa: „Niekde je niekto, kto hľadá presne to, čo ty ponúkaš.“

Rak

Ste dosť citliví na to, čo sa deje okolo vás. Nie je ideálny čas na realistické myslenie a komunikáciu, pretože cítite, že niekto k vám nie je úprimný. Zamerajte sa na to najdôležitejšie a potom získate šancu využiť svoj talent šťastným spôsobom, otvoria sa vám zmysluplné projekty a aktivity.

Motto týždňa: „Nemrhaj časom. Čas je totiž to, z čoho sa život skladá.“