Baran

Stanovte si priority a vychutnajte si jednoduché veci. Ste v skvelej forme emočne sa pripraviť na náročnejšie dni. Pokoj vám poskytne samota a odpočinok na lepšiu starostlivosť o seba, ktorú ste zanedbávali. Uzdravenie pochádza z kontaktu s vašimi najhlbšími pocitmi. Dobrá rada od niekoho, komu dôverujete, je zatiaľ v nedohľadne.

Motto týždňa: „Pokoj začína tam, kde končia všetky očakávania.“

Býk

V nasledujúcom období získate rôzne zaujímavé informácie a podnety. Ste povinní vniesť viac logiky a objektivity do citlivých alebo tabuizovaných vecí. Robíte vo svojom vnútri zmeny, ktoré výrazne ovplyvnia váš prístup k životu. Tvoríte silné stratégie. Úzkoprsosť teraz musí ísť bokom.  

Motto týždňa: „Neboj sa robiť veľké kroky. Priepasť neprekročíš dvoma malými krokmi.“

Blíženci

Vďaka intuícii sa darí praktickým i obchodným záležitostiam. Máte skvelú formu pre nové nápady a inštinkty nakladať s peniazmi. Hľadajte spôsoby, ako zlepšiť pocit bezpečia a pohodlia. Ak sa práci či podnikaniu budete venovať s láskou, bude to prínosom. Nepodľahnite netrpezlivosti a reagujte okamžite.

Motto týždňa: „Niekde uprostred problému vždy stojí príležitosť.“

Rak

Odložte obavy bokom a riešte čokoľvek, čo vám príde do cesty. Môže to vyvolať aj potrebu odpočinku a premýšľania. Je čas venovať viac úsilia a energie starostlivosti o svoje emočné zdravie. Hoci sa cítite neisto, zistíte, že postupné triedenie vecí vás stabilizuje. Rokovania budú spravodlivé a šťastné, spoľahlivosť je teraz odmenená.

Motto týždňa: „V súkromí je sila. To, o čom ľudia nevedia, nedokážu ani zruinovať.“