Baran

Ste ochotnejší prispôsobiť sa potrebám ostatných. Je vhodný čas vylepšiť akékoľvek vzťahy a úspešný budete aj v nadväzovaní nových kontaktov. V spoločnosti i v práci môžete zažiariť. Vyhýbajte sa iba rutine, uprednostnite novátorstvo i dobrodružstvá.

Motto týždňa: „Úsmev je lacný spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad.“

Býk

Tlaky môžu pokračovať. Ste viac citlivý na nerovnováhu, veľa je nejasného a neistého. Sústreďte sa skôr na zložitejšie veci alebo na boj s konkurenciou. Ak budete príliš tvrdo tlačiť, úplne sa stratíte a spoľahlivé odpovede i tak nedostanete. Napätie už čoskoro opadne, zníži sa i stres.

Motto týždňa: „Sebadôvera nikdy nevyjde z módy.“

Blíženci

Z vašich slov môže vzísť frustrovaný hnev. Hoci komunikácia bude znepokojivá a drsná, určite sa okolo vás vďaka nej vyčistí vzduch. Stále hľadáte skryté odpovede a motivácie. Môžete sa tešiť z otvoreného rozhovoru, ktorý vás výrazne posunie, ak sa vzdáte akejkoľvek kritiky.

Motto týždňa: „Ak nenájdeš nikoho, kto by ťa chytil za ruku, daj si ruky do vrecka.“

Rak

Viac okolo seba všetko kontrolujte. Hoci je to pre vás frustrujúce, mnoho vecí bude konštruktívnych, ak nájdete cestu k novátorstvu. Postrehnete nelichotivú stránku partnera i seba, čo vás dočasne odradí. Je to preto, že ľudia okolo vás sú nervózni, príliš sústredení na to, čo je dobré a čo zlé.

Motto týždňa: „Sústreď sa na to, kam ideš, nie na to, čím si prechádzaš.“