Baran

Neberte ako samozrejmosť, že vám ostatní budú rozumieť. Hoci sú vaše plány a ciele veľké, nič neurýchľujte. Vo vzťahoch panuje istý zmätok, ale vás posilní. Staré problémy vidíte v novom svetle. Analýza minulých vzorov myslenia vám pomôže urobiť lepšie rozhodnutia.

Motto týždňa: „Lepšia je pravda i za cenu sĺz ako klamstvo kvôli úsmevu.“

Býk

Hoci nepoznáte všetky detaily, porozumiete nedávnym udalostiam okolo vzťahov. Zdá sa, že priatelia podporujú vaše sny a ciele. Rozhovory vám lepšie objasnia pocity a nápady. Zamerajte sa na to podstatné v živote a pripomeňte si hodnotu pomalého, ale stabilného prístupu. Cieľom je posilniť budúcnosť starostlivosťou o prítomnosť.

Motto týždňa: „Až dozreje pravý čas, veci sa dajú do pohybu samy.“

Blíženci

Túžba užívať si naplno vás motivuje k zmenám vo vašom živote. Je tu vynikajúci čas na uzatváranie zmysluplných a vzájomne výhodných dohôd. Ľudia vám budú nápomocní, cítite podporu i istoty. Môžete sa tešiť z odmien za prácu, ktorú ste urobili v minulosti. Niečo dôležité ešte musíte doštudovať.

Motto týždňa: „Na každom dni je čosi krásne, len je potrebné to nájsť.“

Rak

Nedávajte sľuby, ktoré je ťažké splniť. Máte tendenciu viac preháňať. Pripomeňte si svoje obvyklé limity a snažte sa ich neposúvať. Mnohé vyriešite s lepšou všímavosťou. Dávajte si pozor najmä na to, aby ste sa nedali pomýliť svojimi rozmarmi. Cielene ich kontrolujte a umlčte v zárodku.

Motto týždňa: „Čas odpovie na každú otázku alebo spôsobí, že ťa odpoveď už nebude zaujímať.“