Baran

Niečo zmeškáte, iné celkom dobre nepochopíte. Riešenie malých problémov vedie často k novým, užitočným zisteniam a k neočakávaným zlepšeniam celkovej situácie. Pozornosť venujte i financiám. Aktivity v prírode vás upokoja a budete sa cítiť skvele, ak zapracujete na konkrétnom cieli bez sebaobviňovania.

Motto týždňa: „Ak sa naučíš vravieť ,nie‘, ľudia sa naučia vážiť si tvoje ,áno‘.“

Býk

Podarí sa vám odosobniť sa od zamotaných situácií a konečne získate nadhľad nad tým, k čomu ste boli pripútaní, čo vás nepríjemne ovládalo a stresovalo. Získate novú víziu budúcnosti. Prehodnoťte niektoré vzťahy, ktoré nie sú pre vás prospešné. Všímajte si, kde v komunikácii reagujete nervózne. To všetko sú faktory, ktoré brzdia váš úspech.

Motto týždňa: „Vďačné srdce je magnetom na zázraky.“

Blíženci

Ak nie ste spokojní s prácou, so životným štýlom či vzťahom, cítite teraz frustráciu a stres. Berte to ako motiváciu k vykonaniu zmien, vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie. Najlepšie výsledky získate, ak si nebudete robiť starosti s tým, či si vás iní vážia, alebo nie. Veľa vecí vyžaduje vašu pozornosť, pokúste sa o lepšiu organizáciu.

Motto týždňa: „Na klamstvo treba pamäť a na pravdu zas odvahu.“

Rak

Pripravte sa na zložitejšie rozhovory aj premýšľanie. Trochu sa skomplikovalo doručenie alebo prijatie istej správy a to môže pokaziť veľa malých vecí. Konečne sa odhodláte ku konštruktívnym zmenám. Vyhnite sa zbytočnému stresu z nerozhodnosti. Dostanete zaujímavú pozvánku alebo vám niekto vyjadrí svoje city.

Motto týždňa: „Viac ver svojim očiam ako ľudským rečiam.“