Vodnár

Nový pohľad na to, čo skutočne chcete, zmení váš prístup k peniazom, rodine a majetku. S peniazmi a talentom sa môžete ocitnúť v lepšej pozícii. Objavíte staré zdroje a nápady, ktoré teraz prinášajú úžitok. Rozvíjajte svoj talent. Obrat finančnej záležitosti bude pre vás úľavou.

Motto týždňa: „Keď sa už nemôžete vrátiť, musíte hľadať najlepší spôsob, ako ísť vpred.“

Ryby

Vaša osobnosť, šarm a príťažlivosť sa dostanú do centra pozornosti. Ostatní si vás všímajú, cítite sa rozhodnejšie a sebavedomejšie, čo silne vplýva na vzťah. Je čas srdečnejšie sa venovať osobným plánom, potrebám a túžbam. Je to o vás a plne si zaslúžite ďalšiu pozornosť.

Motto týždňa: „Postaviť loď neznamená tkať plachty, kuť klince, študovať hviezdy, ale prebudiť lásku k moru.“

Baran

Ste viac angažovaní a pripravení uskutočniť mnohé veci. Môžete zažiariť a mať svoj život pod kontrolou. Začnite týždeň s dôverou a so všímavosťou. Vaše vnímanie sa zintenzívni, dozviete sa dôležité veci nielen o sebe, ale aj o potrebách blízkych. Neváhajte s náklonnosťou a pocitmi. Ich vyjadrenie je zdravé a prirodzené.

Motto týždňa: „Priateľstvo násobí radosť a delí žiaľ.“

Býk

Máte potrebu stiahnuť sa z veľmi náročných a konkurenčných situácií, možno aj od niektorých ľudí. Blízke vzťahy vyžadujú určité osobné obete. Prehodnoťte pocity, pripútanosti i aktivity. Hoci bojujete s istými rozhodnutiami, v skutočnosti potrebujete dostatok času pre seba a mali by ste si ho efektívnejšie rozdeliť.

Motto týždňa: „Čas lieči rany, ktoré nevylieči rozum.“