Lev


Myslenie na cieľ vám pomôže sústrediť sa. Vplyvy sú vynikajúce pre čerstvé nápady. Vysnívate si nové metódy na dosiahnutie cieľov, najmä týkajúcich sa práce, návykov, zdravia a bežného života. Veľmi dobre uvidíte cestu vpred a máte ostré oko pre pokrok a vylepšenia. Oprášte svoj talent a zapojte i emócie.
Motto týždňa: „I keď svet ide stále dopredu, mladí ľudia musia vždy začínať od začiatku.“

Panna

Posledné rozhovory odhalili vaše slabé miesta, ponaučenie berte z nadhľadom. Máte silnú túžbu niečo posunúť vpred a posuniete sa ďalej aj psychicky. Nápady či nové metódy na dosiahnutie pokroku k vám prídu zdanlivo z neba vďaka vašej otvorenej mysli. Celkovo sa zlepší váš pohľad na život i vzťahy.
Motto týždňa: „Pravidlá slušnosti sa iba podobajú na pravdu a sú základom každého neporiadku.“

Váhy

Mali by ste sa vzdať malicherných vecí a radšej sa sústreďte na svoje emocionálne problémy. Zvoľte nové prístupy v zaobchádzaní s blízkymi. Možno uznáte potrebu konečne zahodiť starosti za hlavu a sústrediť sa na to, čo je pred vami. Osobné odhalenia a milé spomienky vás posunú na pozitívnu cestu.
Motto týždňa: „Koľko tmy ešte potrebuješ, aby ti konečne začalo svitať?!

Škorpión

Vaša trpezlivosť nie je teraz silná, zvlášť, ak veci nejdú dosť rýchlo. Máte priveľké očakávania. Zmeny v komunikácii a prístupoch vám pomôžu mnohé vyriešiť. Všade okolo je zvýšená citlivosť a ľudia neberú všetko správne. Skúste otvoriť boľavé témy a hoci budú nepríjemné, môžu vás posunúť.
Motto týždňa: „Prekonať strach je začiatok múdrosti.“