Baran

Týždeň je lepší na plánovanie a vývoj ako na nové snahy. Ste vo skvelej forme. Investovanie energie do týchto vecí bude veľmi užitočné. V týchto dňoch si viac uvedomujete svoj vplyv na svet. Ak sa zdá, že vás ktosi podkopáva, pramení to z jeho neistoty a možno len potrebuje viac vašej pozornosti.
Motto týždňa: „Sláva je začiatkom pádu veľkosti.“

 

Býk

Vaše rozhovory vyvolajú pocit optimizmu a nádeje. Máte dobrú formu na vzdelávanie, komunikáciu a projekty točiace sa okolo technológií a nových nápadov. Správy vás postrčia pozitívnym smerom, vďaka čomu sa budete cítiť voľnejšie. Nechávate myseľ blúdiť a odpútanie od názorov vám pomôže detoxikovať myseľ.
Motto týždňa: „Nikdy neznič slovami to, čo si vytvoril srdcom.“

Blíženci

Hľadáte nejakú formu sebapremeny. Nebojte sa preskúmať temnejšie zákutia svojej psychiky s prihliadnutím na ciele a úprimnosť. Nie je to ideálny týždeň na odvážne kroky a veľké rozhodnutia. Je lepšie držať sa pri zemi, kým veci nevyriešite. Hoci sú možnosti veľké, momentálne je rozhodovanie bolestivé a žiada si viac času.
Motto týždňa: „Keď padne noc, vypni starosti. A rozsvieť svoje sny.“

Rak

Ak máte do činenia s konkurenciou, je dôležité zmierniť tlak, aby ste znížili stres. Máte šancu raz a navždy zažehnať konflikt. Napriek tomu nie je nijako jednoduché sa rozhodnúť, máte sklon trochu sa istiť. Ak sa prepracujete za obavy a neistotu, máte vyhraté a výrazne sa odbremeníte.
Motto týždňa: „Chceš lietať? Pusti všetko ťažké, čo ťa ťahá dolu.“