Vodnár

Vaše podráždenie dosiahne hranice, ale ukážete trpezlivosť a sebaovládanie. Stresu sa zbavíte stretnutím s priateľmi. Trpezlivo čakajte na lepšie vetry, zmena k lepšiemu je otázkou času. Odmenení budete šťastím v láske, nechýba romantika ani zábava. Prebytočnú energiu využívajte kreatívne.

Motto týždňa: „Menej ľudí – menej drámy.“

Ryby

Atmosféra doma je horúca a napätá, preto útekom do práce hľadáte pokoj. Zameranie na kariéru sa oplatí a čoskoro prinesie hmatateľné výhody, môžete re alizovať i tie najdivokejšie plány. Dôležité rozhodnutia urobte, až keď sa situácia doma stabilizuje.

Motto týždňa: „Nie každý má ku mne prístup, pretože viac milujem pokoj než pozornosť.“

Baran

Je pred vami veľa práce a výziev, ktoré vás odvedú od domácich záležitostí a väčšinu času budete tráviť v práci. Pokúste sa urobiť na šéfa dobrý dojem. Voľte opatrnosť a vyhnite sa rýchlym rozhodnutiam, ktoré sa môžu obrátiť proti vám a negatívne ovplyvniť život.

Motto týždňa: „To, že kráčam sama, neznamená, že som stratená.“

Býk

Urobte malé ústupky tým ľuďom, ktorí sú pre vás dôležití. Ukážte, že máte dobrú vôľu a ochotu spolupracovať. Spoločenské stretnutia vám prihrajú do života nové a zaujímavé známosti. Ak máte viac bankových účtov, zredukujte ich a zhromaždite úspory na jednom mieste.

Motto týždňa: „Pouč sa zo včerajška, ži pre dnešok, dúfaj v zajtrajšok.“