Baran

Týždeň nebude pre vás ideálny, môže vám priniesť určitú stratu. Táto prekážka vás však naučí čosi nové. Ide o opakujúci sa problém vo vašom živote, ktorý sa bude opakovať dovtedy, kým sa konečne nepoučíte.

Motto týždňa: „Najšťastnejšie momenty človek zažíva vtedy, keď sa naučí nechať odísť zo života to, čo mu už neslúži, alebo to, čo nedokáže zmeniť.“

Býk

Nechajte sa viesť silou svojej viery a istoty. Zostaňte verní vlastným morálnym zásadám. Spoliehajte sa na svoj cit pre spravodlivosť a v istej záležitosti ukážte svoju veľkorysosť. Dostane sa vám patričného ocenenia a rešpektu.

Motto týždňa: „Ak po niečom skutočne túžiš, nájdeš si cestu. Ak nie, nájdeš si výhovorku.“

Blíženci

Zrejme ste sa ocitli v zajatí nejakých pocitov, z ktorých sa musíte rýchlo vymaniť. Použite silu svojho rozumu, tým rozseknete gordický uzol pocitov, do ktorých ste sa zaplietli. To však vyžaduje vnútornú neotrasiteľnosť. V žiadnom prípade neustupujte.

Motto týždňa: „Človek dosiahne to, čomu uverí jeho myseľ.“

Rak

Ponáhľajte sa pomaly, pozrite sa do budúcnosti a pripravte sa na nový začiatok. To všetko môže byť konfrontované s potrebou presadiť sa a potvrdiť vlastnú identitu. Pomôže vám koncentrácia, tak nebudete znervózňovať svoje okolie..

Motto týždňa: „Nikdy nepredpokladaj, že hluk je silný a ticho slabé.“