Baran

Usilujte sa o rovnováhu a trochu spomaľte. Uvidíte situácie z iného uhla a podľa potreby upravte svoje plány. Vyhnite sa vysokým očakávaniam. Máte určité pochybnosti, ktoré treba objasniť. Je to proces, ktorý nemôžete nijako urýchliť, ak nechcete zlyhať.

Motto týždňa: „Motivácia vás naštartuje, návyk udrží v aktivite.“

 

Býk

Neberte na seba nové projekty či záväzky, preťažíte sa. To, čo chcete, nie je ľahké, lebo stále uprednostňujete iných pred sebou. Nové nápady, ktoré sa k vám teraz dostanú, nemusia mať stálosť. Trénujte trpezlivosť a zvážte všetky plusy aj mínusy, prípadne počkajte na lepší čas.

Motto týždňa: „Neprichádzam sa klaňať, prichádzam víťaziť.“

Blíženci

Zvoľnite tempo, len tak uvidíte, kde by ste mohli robiť chyby alebo prehliadať dôležité signály v tom, čo chcete dosiahnuť. Počúvajte dobre, čo vám hovorí vaša intuícia. Zatiaľ to je zahmlené, teraz nie je čas jasných odpovedí. Riešte len to, čo prichádza, a maximálne sa prispôsobujte.

Motto týždňa: „Zaľúbiť sa je jednoduché, no ostať zaľúbený je niečo veľmi špeciálne.“

Rak

Ste pripravení zdolať výzvy bez strachu, pokiaľ ide o témy, ktoré ste ochotní preskúmať. Teraz ste naklonení skúmaniu toho, čo inokedy obchádzate. Peňažné záležitosti plynú hladko, robíte veci správne. Hravo vyriešite problémy alebo vyrovnáte chyby minulosti.

Motto týždňa: „Nikdy nepodceňuj opitého človeka. Povie ti tú najväčšiu pravdu.“