Váhy

Ste zavalení povinnosťami v práci. Podľa prísneho šéfa množstvo úloh nezvládate a to vám robí stres. Spomaľte a kompenzujte prácu relaxačnou aktivitou. Teraz vám chýba empatia a silnou stránkou je sarkazmus, ktorý môže mnohé obrátiť proti vám i doma. Zastavte nevhodné komentáre, aby to nemalo fatálne následky.

Motto týždňa: „Duša sa zahojí vtedy, keď srdce nájde to správne miesto.“

Škorpión

Komunikácia a vyjednávanie sú vašou výhrou. Využite to hlavne v práci a dosiahnete úspech. Nadriadený ocení vašu prácu, môže to byť spojené s financiami alebo s povýšením. Nedovoľte úspechu stúpnuť do hlavy; aby ste si neurobili z kolegov nepriateľov. Spolupracujte s nimi a z porozumenia vyťažte maximum.

Motto týždňa: „Slová môžu klamať, ale činy vždy hovoria pravdu.“

Strelec

Dostanete sa do situácie, keď vás blízka osoba sklame. Musíte sa s tým vyrovnať, hoci vás to bude bolieť. Získate dôveru v seba a uvedomíte si, že musíte odpustiť. Pozor na závisť. Kolegovia i susedia si všímajú, čo kupujete alebo dostanete. Môže to zhoršiť vašu reputáciu bez toho, aby ste sa na tom podieľali.

Motto týždňa: „Ticho je najlepšia odpoveď pre toho, kto si neváži tvoje slová.“

Kozorožec

Preukážete komunikačné schopnosti a empatiu. Mnohí od vás pýtajú radu, stanete sa obľúbeným medzi priateľmi. Nenechajte sa však unaviť problémami iných. Pomôžte blízkym, ale myslite na seba a doprajte oddych mysli aj telu. Budete sa cítiť lepšie a pomôže vám to pripraviť sa na príchod jari.

Motto týždňa: „Povedať ,áno‘ radosti a spokojnosti znamená hovoriť ,nie‘ veciam a ľuďom, ktorí ťa zraňujú.“

www.vesti.sk