Blíženci

Tvrdo pracujete a máte minimum času na hobby a priateľov. Nálada je pochmúrnejšia, uzavierate sa pred inými ľuďmi. Samota ujasní pocity, nedajte sa pohltiť negatívnym postojom k životu či depresiou; zmeškáte čosi dôležité. Dožičte si pobyt v prírode, starajte sa o duševnú pohodu.

Motto týždňa: „Spriaznená duša nesúperí.“

Rak

Istá dávka sebavedomia osoží najmä v práci. Nebojíte sa povedať, čo sa vám páči a čo nie, vďaka čomu vás nadriadení začnú vnímať ako rovnocenných. Úspech prináša i viac zodpovednosti. Prekvapujete kreativitou a sviežimi nápadmi i v súkromí. Vnášate do vzťahu novú iskru; kreativitu ocení aj partner.

Motto týždňa: „Ten, kto má v srdci sladkosť a nehu, nikdy nebude chudobný.“

Lev

V hlave máte niekoľko skvelých nápadov, ktoré chcete realizovať. Počítajte s tým, že niečo treba obetovať. Uvažujte racionálne a zvážte všetky pre a proti, kým sa do niečoho pustíte. Hlavná vec je cítiť sa pohodlne a zbytočne neriskovať. Dôležité je usporiadať si myšlienky.

Motto týždňa: „V momentoch, keď sa cítiš na dne, buď obozretná. Prechádzaš svojou životnou lekciou.“

Panna

Túžite získať publicitu. Ak vám ktosi odporuje, môžete sa dostať do konfliktov. Presviedčanie je vašou silnou stránkou, najmä v práci; no nepreháňajte to, môže to mať negatívny dosah na vzťahy. I v rodine sa snažíte autoritatívne riadiť život a blízki budú protestovať. Menej je niekedy viac.

Motto týždňa: „Ak pochopíš lekcie života, bude sa ti dariť. Ak nie, život sa bude s tebou ďalej pohrávať.“