Vodnár

Nie ste veľmi šetrní a doprajete si nákup nových vecí. Nájdite určitú sebakontrolu, nadmerné míňanie vás môže dostať do finančných problémov. K ľuďom ste viac starostliví a láskaví. Venujte pozornosť partnerovi namiesto flirtovania s inými. Ak dôjde ku konfliktu, riskujete stratu pre svoje správanie.

Motto týždňa: „Lepšia je hodina na rozmýšľanie než rok na ľutovanie.“

Ryby

Starajte sa o zdravie, teraz ste náchylní na problémy s dýchacími cestami. Preskočte zábavné večery s priateľmi, zlepšite si spánkové a stravovacie návyky. Utrieďte si priority, viac oddychujte. Vzťahy sú napäté a vnímate, že niektorí ľudia od vás bočia, aby sa vyhli zbytočným konfliktom. To isté robte i vy.

Motto týždňa: „Ver, že všetko zvládaš lepšie, než si myslíš.“

Baran

S nadšením pre nové veci to nepreháňajte. V tomto období ste náchylnejší na zdravotné problémy. Nevyčerpávajte telo, najmä nie trávenie. Spomaľte, všetko si premyslite a nekonajte impulzívne. Vaša schopnosť počúvať a rozumieť iným je silnejšia. Núti vás premýšľať o tom, ako ide váš život.

Motto týždňa: „Nemaj strach začať odznova. Nezačínaš od nuly ale so skúsenosťami.“

Býk

Motivácia k práci sa znásobuje a práca je teraz hlavnou životnou aktivitou. Vďaka vysokej dávke odhodlania pracovať dosiahnete finančné príjmy a chcete stále napredovať. To zlepší vzťah so šéfom. Pozor na prepracovanie; môže sa to zdravotne obrátiť proti vám. Priatelia chcú tráviť čas s vami, neodmietnite ich.

Motto týždňa: „Nezvyšuj hlas, zlepši argumenty.“