Kto sa stane hviezdou nového DVD Emmy Tekelyovej?

Emma Tekelyová vás naučí pomocou tvárovej gymnastiky, ako ostať mladá a krásna...

Hlasujte za víťazky v kategórii 30+, 40+ a 50+. Tri hlasujúce odmeníme kozmetickým balíčkom za 35 eur!

Zahlasujte a svoje meno a kontaktné údaje napíšte do formulára, ktorý nájdete pod fotografiami.

Internetové hlasovanie trvá od 28. mája do 10. júna.

Štatút hry >>

Toto sú naše dámy

Kategória 30+

Hlasujte a vyhrajte!

Jana, 31 rokov

Som narodená v znamení barana a som slobodná. Pracujem ako asistentka riaditeľa. Medzi moje záľuby patrí joga, pilates, turistika, plávanie a nemecký jazyk. Mám rada aj slnko, leto čokoládu. Budem rada ak si ma vyberiete"

Počet hlasov: 1159
Hlasujte a vyhrajte!

Eva, 39 rokov

"Pracujem v obchode, mám dve deti a som vydatá. Medzi moje záľuby patrí šport hudba, príroda. O svoju pleť sa veľmi nestarám takže by to bola pre mňa nová skúsenosť a zážitok"

Počet hlasov: 39
Hlasujte a vyhrajte!

Oľga, 38 rokov

"Mám 38 rokov, no vyzerám mladšie na svoj vek. Nosím aj dioptrické okuliare, som krátkozraká. Času mám dosť, pretože momentálne nemám prácu"

Počet hlasov: 35

Mirka, 31 rokov

"O tvárovú gymnastiku mám záujem, kedže stále riešim druhú bradu. Bývam v Poprade a mám chuť páčiť sa. Som nezamestnaná a tak mám dostatok času venovať sa takejto aktivite"

Počet hlasov: 43
 
Hlasujte a vyhrajte!

Monika, 39 rokov

"Som na plnom invalidnom dôchodku. Mám tri deti vo veku 20, 17 a 4 roky. Po pôrode som dosť pribrala a začali sa mi pod očami robiť podkovy, tak by som bola rada, keby som si mohla tvár precvičiť"

Počet hlasov: 48
Hlasujte a vyhrajte!

Soňa, 32 rokov

"Pochádzam s Brestovian. Som zatiaľ nezamestnaná. Mám rada prírodu, literatúru a ako každá žena módu a kozmetiku. V lete turistiku a v zime korčuľovanie. Som malé klbko energie"

Počet hlasov: 76
Hlasujte a vyhrajte!

Monika, 36 rokov

"Pracujem ako zdravotná sestra a z mojich záľub - milujem módu a fitness"

Počet hlasov: 97
Hlasujte a vyhrajte!

Dušana, 34 rokov

"Pochádzam zo Zvolena kde aj pracujem ako nechtová dizajnérka. Mám 15 ročnú dcérku Barborku. Aj ja chcem stále vyzerať mlado a sviežo ako p. Tekelyová. Veľmi rada by som skúsila niečo zaujímavé, kedže vek ide a s ním aj prvé vrásky, ktoré pozorujem aj ja na sebe. Rada by som sa niečo nové aj naučila"

Počet hlasov: 29
 

Martina, 31 rokov

"Pracujem ako konštruktérka pre hydraulicu, kedysi som pracovala ako modelka v jednej trenčianskej agentúre"

Počet hlasov: 27
Hlasujte a vyhrajte!

Denisa, 39 rokov

"Som maminou dvoch detí a práve sa zúčastňujem seminára pre začínajúce podnikateľky. Veľmi rada chodím na výlety do prírody, rada čítam, moja veľká záľuba sú počítače, internet, FB. Rada sa zúčastňujem rôznych kultúrnych a športových podujatí a takisto sa zapájam do súťaží, ktoré mi vyhovujú"

Počet hlasov: 16

Petra, 33 rokov

"Momentálne pracujem a žijem v Prievidzi s mojimi dvoma ratolesťami (6 r. a 8 r.). Medzi moje záľuby patria knihy, kultúra, krása prírody, jazda na koni, šoférovanie a v rámci možností spoznávanie nových krajín a ich kultúr"

Počet hlasov: 13
Hlasujte a vyhrajte!

Erika, 31 rokov

"Pomaly ale iste sa mi začínajú prejavovať známky starnutia,aj preto ma zaujala ponuka, nakoľko som vyštudovaná kozmetička, aj keď momentálne sa tým neživím,skôr vizážistikou. Rady pani Emmy sa určite zídu. Mám rada cestovanie, módu, kozmetiku, turistiku,fotografovanie"

Počet hlasov: 25
 

Marianna, 33 rokov

"Žijem pri Trnave s úžasnou rodinou- manželom a deťmi. Momentálne som na materskej dovolenke. Rada by som sa stala tvárou Vášho DVD"

Počet hlasov: 23

Beáta, 39 rokov

"V septembri budem mať 40 rokov (takže zatial mám 30+). Som vydatá mám dve deti, som živnostníčka a pracujem ako obchodná zástupkyňa pre stavebnú sporiteľňu. Záľuby knihy hudba, príroda, záhrada a práca"

Počet hlasov: 17

Silvia, 32 rokov

"Som vydatá mám dve dcéry Eriku (8)) a Jessicu (5). Bola by to pre mňa veľká česť pracovať na projekte s niekým ako je Emma Tekelyová a pre takú dobrú a prospešnú vec. V dnešnej dobe sa vynakladajú veľké peniaze na skrášľovacie zákroky a rôzne diéty. A pritom zdravá životospráva a cvičenie nám môžu dopomôcť možno pomalšie ale určite lacnejšie k vytúženým obrazom našej tváre, tela a celkovej spokojnosti" Zostávam s pozdravom a už teraz sa teším na nové DVD

Počet hlasov: 11
Hlasujte a vyhrajte!

Ivana, 36 rokov

"Bývam v Piešťanoch. Som vydatá mám dve deti. Veľmi rada sa moderne obliekam niekedy až extravagantne, rada skúšam novú kozmetiku a všetko čo k tomu patrí aby bola žena krajšia"

Počet hlasov: 16
 

Erika, 30 rokov

"Mám 2 dcérky Vanesku 10-ročnú a Patríciu 8-ročnúr. Robia mi radosť sú zmyslom môjho života. Pracujem v distribučnej firme s časopismi"

Počet hlasov: 20

Patrícia, 37 rokov

"Mám 38 rokov som rozvedená a mám jedného syna. Bývam v Žarnovici. Pracujem vo firme na výrobu hliníkových a plastových túb ako balička"

Počet hlasov: 12

Miriam, 34 rokov

"Pracujem ako učiteľka v materskej škole, som vydatá a mám jednu dcéru. Popri práci som si urobila kurz kozmetičky a pedikérky. Medzi moje záľuby patrí korčulovanie plávanie, turistika"

Počet hlasov: 10

Andrea, 31 rokov

"Som mamičkou troch detí a pracujem ako predavačka"

Počet hlasov: 12
 

Linda, 31 rokov

"V Poslednom čase som spozorovala vrásky v okolí očí a preto by som chcela spolupracovať a cvičiť tvárovú gymnastiku. Výštudovala som tanec na konzervátoriu a masmediálnu komunikáciu. Mám dve malé dcéry takže momentálne som na materskej"

Počet hlasov: 12

Zuzana, 37 rokov

"Vaša súťaž ma veľmi zaujala, keďže chcem vyzerať dobre, ktorá žena by nechcela... Mám 13-ročného syna Richarda a okrem neho mám aj ďalšie dve lásky - som inštruktorkou jumpingu a piloxingu. Dúfam, že sa na mňa usmeje šťastie a budem si môcť vyskúšať tvárovú gymnastiku"

Počet hlasov: 16

Tatiana, 31 rokov

"Mám 31 rokov pracujem ako učiteľka na strednej priemyselnej škole. Mojou veľkou záľubou sú zvieratá. Mám milujúceho manžela a dvoch psíkov, deti zatial nemám. A viem sa tešiť s maličkostí"

Počet hlasov: 25

Martina, 35 rokov

"Som rozvedená mám dve deti a som zamestnaná vo verejnej správe ako účtovníčka"

Počet hlasov: 14
 

Jana, 30 rokov

"Som maminou dvojročného Riška, momentálne som na materskej dovolenke. Venujem sa tancovaniu orientálných tancov a spevu v zmiešanom zbore"

Počet hlasov: 48

Tatiana, 30 rokov

"Som mamičkou dvadsať-mesačných dvojičiek. Neviem či som báječna, ale kedže Vás čítam každý týždeň tak asi áno. Medzi moje záľuby patrí rodina, turistika, varenie a cudzie jazyky. Neviem aké mate podmienky a ako to bude prebiehať, ale ak by to bolo aj pre mňa prijateľné, bola by som rada, ak by som sa toho mohla zúčastniť"

Počet hlasov: 995

Ľubomíra, 33 rokov

"Mám 33 rokov a 3 krásne dcérky. Momentálne som na materskej dovolenke. Vzhľadom na to, že som mama, nemám čas chodiť do kozmetických salónov a preto by som sa chcela naučiť tvárovú gymnastiku, aby som si svoj mladistvý vzhľad zachovala čo najdlhšie"

Počet hlasov: 56

Soňa, 39 rokov

"Mám 39 rokov, som rozvedená, mám 11 ročnú dcéru. Pracujem ako opatrovateľka v Rakusku. Moje hoby sú športovanie, bicyklovanie a prechádzanie"

Počet hlasov: 38
 

Martina, 31 rokov

"Som vydatá, mám dve deti, momentálne som na materskej dovolenke. Inak som zamestnaná ako manažérka energetiky. Myslím si, že som veselý a úprimný človek. Vo voľnom čase sa rada prechádzam v prírode alebo relaxujem pri hudbe"

Počet hlasov: 17
31 rokov

Nina

31 rokov "Pochádzam z okresu Nové Zámky. Snažím sa dodražiavať zásady zdravého životného štýlu, rada čítam cestujem, mam rada zvieratá a spánok. Bude to určite nezabudnuteľná skúsenosť a zažitok, ktorý prinesie ešte i skvele výsledky"

Počet hlasov: 24

Soňa, 37 rokov

"Mám 37 rokov, mám syna a som rozvedená.Pracujem ako pokladnička na čerpacej stanici. Veľa času trávim v práci tak na seba mám veľa času. Rada by som sa tohto zúčastnila a spravila niečo pre seba"

Počet hlasov: 47
Hlasujte a vyhrajte!

Soňa, 30 rokov

"Som z B.Bystrice, mám 30 rokov, venujem sa príležitostne modelingu a hostesingu. Rada sa zučastním natáčania dvd.

Počet hlasov: 21
 

Monika, 35 rokov

"Som 35 ročná žena, som veselá, sympatická"

Počet hlasov: 16

Mária, 34 rokov

"Pochádzam a žijem v Bratislave. Pracujem v bankovnictve na pozícií vzťahového manažéra. V televízii som postrehla, ako pani Emma, prezentovala pár cvikov tvárovej gymnastiky v jednej z relácií venovanej ženám. Osobne som tieto cviky veľmi privítala, nakoľko aj vzhľad je pri mojom zamestnaní menšou výhodou"

Počet hlasov: 14

Adriana, 37 rokov

"Pracujem ako kozmetička, vizážistka. Moje hobby-elegantná móda, tanec, cestovanie, šport fitens, aerobic, film, hudba, literatúra, príroda, zberateľstvo, dopisovanie,jazyky, maľovanie, spev, varenie, nakupovanie, šperky, topánky, kozmetika, vzdelávanie.

Počet hlasov: 16
Hlasujte a vyhrajte!

Michala

"Som matkou 11 ročného skvelého chalana, s ktorým žijem sama, lebo som 8 rokov rozvedená (svadbu, dieťa aj rozvod som stihla ešte počas vysokoškolského štúdia), čo ma nakoplo na sebe popracovať a vyhrnúť rukávy, keďže som zostala na všetko sama. Už 2 roky výtvarníčka na voľnej nohe, svoj čas teda slobodne delím medzi úlohou matky a živiteľa našej mikro rodiny, čo je úplne super"

Počet hlasov: 39
 
 
 
 

Kategória 40+

Eva, 46 rokov

"Som veselá, otpimistická báječná žena a pracujem ako učiteľka v Materskej Škole v Handlovej. Moje povolanie je aj môj koníček a život beriem športovo a s nadhľadom. Starnutia sa síce nebojím ale aj tak ma oslovila Vaša súťaž ako ostať mladou a krásnou pomocou tvárovej gymnastiky"

Počet hlasov: 14
Hlasujte a vyhrajte!

Alena, 48 rokov

"Som rozvedená, s mladším priateľom. Som spokojný a šťastný človek, ale ako každá žena túžim byť príťažlivá, tak ako aj pre svoje okolie a priateľa, tak aj sama pre seba, preto som sa rozhodla zapojiť do tejto súťaže"

Počet hlasov: 30

Anka, 43 rokov

"Mám dvoch už dospelých synov a dvoch vnúčikov. Rada čítam a učím sa nové veci. Chodievam sa kúpať na jazero a chytať slnečné lúče. Keď čas dovolí rada chodievam do prírody najradšej na hory. V rámci možnosti sa snažím o seba a svoju pleť starať"

Počet hlasov: 14

Zuzana, 44 rokov

"Som matka 3 detí a mám aj vnučkuku. Veľmi by som si priala zúčastniť sa tejto súťaže, bol by to pre mňa darček k blížiacej sa 45"

Počet hlasov: 14
 

Anna, 49 rokov

"Bývam v malej dedinke blízko Prešova.Pracujem ako opatrovateľka v zahraničí. Som vydatá mám už tri skoro dospelé deti. Rada chodím do prírody a rada vypekám a vyváram v kuchyni. Rada cestujem a rada sa pekne obliekam k čomu má vedú moje dcéry"

Počet hlasov: 16

Iveta, 46 rokov

"Mám záujem sa naučiť tvárovú gymnastiku. Času mám koľko chcem lebo nemám prácu. O tvarovej gymnastike som už niečo počula aj čítala. Viem, že toto cvičenie chce pravidelnosť a disciplínu. Tu ja mám a preto by som sa chcela naučiť tvárovu gymnastiku s Emmou"

Počet hlasov: 31

Dana, 49 rokov

"Mám dve dospelé dcéry"

Počet hlasov: 22

Zuzana, 47 rokov

"Pochádzam z Banskej Bystrice, kde aj pracujem aj žijem. Pracujem ako manikerka-pedikerka, som zároveň lektorm rekvalifikačných kurzov. S tvárovou kozmetikou som sa nestretla až v knihe pani Tekelyovej"

Počet hlasov: 20
 

Jana, 40 rokov

"Mám 3 deti som vydatá. Pracujem ako vedúca pošty. Celý život som sa pohybovala v obchode medzi odevami, takže móda a vizáž sú mi blízke. Chcela by som si svoj výzor udržať čo najdlhšie"

Počet hlasov: 44

Katarína, 41 rokov

"Mám 41 rokov, ako každá žena chcem mlado a dobre vyzerať. Okrem toho mám ešte "hnací motor" moju vymodlenú dcéru. Som vydatá, momentálne na materskej dovolenke a nikdy som ešte nič nevyhrala tak sa pokúšam, že čo ak práve teraz prišiel ten pravý čas!"

Počet hlasov: 7500

Andrea, 41 rokov

"Mám dve dospelé dcéry. Som spolumajteľka predajne s nábytkom, kde aj pracujem. Veľmi rada by som sa zapojila kedže ma zaujíma tvárova gymnastika, veľa o tom čitam na interne a praktizujem"

Počet hlasov: 50

Júlia, 40 rokov

"Som vaša stála čitateľka a rada sa zapájam do vaších suťaží, je to pre mňa nie len hra ale aj relax. Mám rada čítanie hudbu, zbožňujem svoju rodinu a ľudí, ktorí má dopĺňajú energiou. Mojím cestovateľským snom sú Galapády. Budem rada keď sa stanem sučasťou skvelého nápadu Emmy Tekelyovej"

Počet hlasov: 9084
 

Danka, 49 rokov

Bývam v Bardejove a som zubná lekárka v mojom meste. Ako asi každá žena v mojom veku, chcem sa cítiť ešte atraktívna a urobiť čo najviac pre prirodzený vzhľad. Napriek tomu, že určite kozmetika a perfektné kozmetické zákroky vedia napomôcť mladistvému vzhľadu, som presvedčená, že ak nie je psychická pohoda a človek vyrovnaný, žiadne zázračné krémy neurobia krajší výsledok ako vyzerať pekne. Tvárová gymnastika je jednou z prirodzených ciest ako vyzerať mladšie a možno aj šťastne"

Počet hlasov: 48
Hlasujte a vyhrajte!

Lea, 45 rokov

"Veľmi rada by som spolupracovala, myslím že už mám aj vek na to naučiť sa niečo viac o tvárovej gymnastike"

Počet hlasov: 36

Andrea, 43 rokov

"Mám 43 rokov a som matka 3 detí, jedného chlapca a divčatá dvojičky. Pracujem ako učiteľka na základnej škole. Vo voľnom čase rada čítam a mám rada prechádzky v prírode. Ešte nikdy som sa nezapojila do takejto súťaže ako je táto, tak prečo raz nezačať!"

Počet hlasov: 20

Eva, 41 rokov

"Táto téma ma oslovila, pretože už vyše troch mesiacov sa snažím pomocou tvárovej gymnastiky dosiahnuť nejakú zmenu, ale akosi sa nič nedeje. Grimasy, ktoré strúham, kedykoľvek ma napadne, hlavne cestou autom do práce, sú asi málo efektívne. Mám tri dcéry vo veku 24, 22 a 2 roky"

Počet hlasov: 20
 

Mária, 41 rokov

"Som matkou troch detí. Pracujem ako obchodný manažér v jednej firme. Moja tvár nie je ničím výnimočná a od hviezd má veľmi ďaleko, avšak byť prirodzene peknou a naučiť sa ako na to, má vždy lákalo"

Počet hlasov: 13

Zuzana, 48 rokov

"Rada by som sa prihlásila do súťaže. Mám rada hudbu, divadlo, dobrú knihu aj šport hlavne cvičenie zumby a aerobik. Som za každú srandu"

Počet hlasov: 16

Anna, 48 rokov

"Posielam vám fotku mojej maminy, pretože ma vaša súťaž zaujala. Aj napriek veku si myslím, že vrásky sa jej vyhýbajú a nemá ich veľa a bolo by fajn, aby to tak ostalo aj naďalej, pretože keď je mladá ona, vyzerám mladšie aj ja :) Tak dúfam, že ju vyberiete a naučíte ju, ako ostať mladá a krásna a že ma to potom, keď to budem potrebovať ja, naučí zasa ona :)"

Počet hlasov: 18

Denisa, 41 rokov

"Pracujem v administratíve v štátnej správe. Sama vychovávam a starám sa o 19 ročnú dcéru. Ako emancipivaná, zrelá žena mám veľa záujmov. Zaujímam sa hlavne o nové módne trendy. Moje koníčky sú hudba, latino tance a čítanie dobrej knihy"

Počet hlasov: 15
 

Soňa, 43 rokov

"Som archeologička, mam 19-ročnú dcéru, bývam v Banskej Bystrici. Žijem aktívne, rada športujem, mám rada turistiku a prírodu, ale aj kultúru - hudba, divadlo, opera. Rada cestujem a spoznávam nové mestá a zákutia najmä nášho pekného Slovenska. Snažím sa o seba starať v rámci mojich časových aj finančných možností. Mojou veľkou záľubou je aj fotografovanie."

Počet hlasov: 16

Oľga, 47 rokov

"Som živnostníčka, pracujem v oblasti vlasovej kozmetiky"

Počet hlasov: 11

Danka, 41 rokov

"Chcela by som prihlásiť do súťaže moju maminku: veľmi sa jej zapáčila tátto súťaž s tvárovou gymnastikou, ako ostať mladá a krásna. Je mila, dobrosrdečná, pracuje ako sestrička na oddelení v Dolnom Kubíne"

Počet hlasov: 15

Ľudmila, 46 rokov

"Pochádzam z Prešova. Pracujem ako administratívna pracovníčka v novo vznikajúcej firme. Mám dvoch dospelé deti, syna a dcéru. A som šťastnou babičkou. Kedže som pracovala 12 rokov ako vedúca predajne s obločením, mám pozitívny vzťah k módnym trendom a všetkemú čo sa toho týka, veci, ktoré pomáhaju ženám udržiavať sa mladšou a sviežou aj v zrelšom veku"

Počet hlasov: 29
 

Renáta, 44 rokov

"Mám dve deti a momentálne nemám prácu. Som vysokej, priemernej postavy. Mám rada zmeny. Bývam v Košiciak a som rozvedená"

Počet hlasov: 7

Iveta, 48 rokov

"Mám 48 rokov, mám 2 deti. Bývam v Žiari nad Hronom, som rozvedená. Pracujem v štátnej správe. Som veselá osoba, a čo sa týka tvárovej gymnastiky, veľmi rada by som sa ju naučila a omladila svoju tvár. Veľmi by ma potešilo keby ste ma vybrali"

Počet hlasov: 18

Eva, 44 rokov

"Som vydatá a mám 15-ročného syna. Mladá a krásna som ostala duchom a rada by som ostala čo najdlhšie aj tvárou, preto by som sa to veľmi rada naučila od Emmy Tekelyovej, ktorej sa to dari a dala by som si to ako darček k 44 narodeninám"

Počet hlasov: 9

Alžbeta, 48 rokov

"Pracujem dlhé roky ako tlmočníčka japončiny. Dlhé roky som žila v Japonsku, kde každá žena je vždy upravená a večne mladá. Snažím sa starať o seba, aj keď mi niekedy zostáva nato málo času"

Počet hlasov: 13
 

Soňa, 42 rokov

"Bývam v Nových Zámkoch, som vydatá mám 2 deti vo veku 21 a 17 rokov. Pracujem ako Area sales manager vo farmaceutickej firme"

Počet hlasov: 157
 
 
 

Kategória 50+

Jana, 50 rokov

"Chcela by som skúsiť šťastie"

Počet hlasov: 12

Anna, 58 rokov

"Som na predčasnom dôchodku a zároveň sa starám o moju 85-ročnú matku, bývam na dedine. Medzi moje záľuby patrí čítanie, ručné práce a prechádzky v prírode"

Počet hlasov: 12

Anna, 81 rokov

"Som vdova už 24 rokov, mám dve dospelé deti, ťažko choré. Urobila som si polročný kurz sprievodcu cestovkného ruchu, potom som ochorela na chrbticu. Tak som začala študovať na Technickej univerzite. Mimo toho som amatérska textilná výtvarníčka"

Počet hlasov: 23

Anna, 56 rokov

"Mám dvoch dospelých synov. Nemám rada nudu, pohyb je to, čo mi dodáva energiu, preto sa venujem aerobicu, turustike, cyklistike a plávaniu. Som priazdnivcom tvárovej gymnastiky lebo si myslím, že ako sa dá cvičením vytvárať postava, to iste platí o tvári"

Počet hlasov: 16
 

Emília, 51 rokov

"Mám dvoch synov a jednu dcéru vo veku 29, 26, 24 rokov. Medzi moje záľuby patrí práca v záhrade, turistika a čítanie kníh. Dlho som premýšľala či vám mám alebo nemám poslať svoje fotky a skúsiť to. Odhodlala som sa a fotky zasielam :)"

Počet hlasov: 453

Danka, 56 rokov

"Pracujem v materskej škole ako riaditeľka, hrám amatérske divadlo pre deti. Vždy ma zaujímala tvárova gymnastika a nikedy si ju pri šoférovaní v aute precvičujem. Veľmi by ste ma potešili keby ste ma vybrali"

Počet hlasov: 28

Eva, 61 rokov

"Som vydatá a matkou dvoch dcér. Voľný čas rada trávim v kuchyni a v záhradke"

Počet hlasov: 14

Magdaléna, 55 rokov

"Pracujem ako riaditeľka MŠ. Mám rada literatúru, hudbu a športové aktivity. Rada by som sa naučila tvárovú gymnastiku"

Počet hlasov: 30
 

Janka, 57 rokov

"...tak toto sa mi páči a veľmi. Tvárová gymnastika je určite skvelá. Mňa zaujala pred niekoľkými rokmi, avšak bohužiaľ nenašla som si čas. Vždy som volila priority života"

Počet hlasov: 11

Mária

51 rokov

Počet hlasov: 13

Darina, 54 rokov

"Jedným z mojich hobby je písanie básničiek, ale mám aj veľa napísaných fejtónov, humorných príbehov, ktoré som napísala už dávnejšie. Okrem toho aj niečo doma majstrujem servítkovou technikou, snažím sa vyrábať darčeky ale aj niečo do domu z rôznych užitočných zbytkov. Mám 36-ročnú dcéru, ktorá je momentálne v Anglicku"

Počet hlasov: 25

Andrea, 50 rokov

"Mám dve dcéry. Podnikám v oblasti marketingu aj so svojim manželom. Už roky používam kvalitnú kozmetiku ale tvárovou gymnastikou by som si rysy tváre vylepšila a omladila. Budem sa veľmi tešiť ak ma vyberiete"

Počet hlasov: 24
 

Anna, 50 rokov

"Mám 50+ rokov. Pracujem ako skladnička v jednej americkej firme. Som vydatá a mám už 3 dospelé deti.Bývam na dedine. Mám rada prácu v záhradke a samozrejme moja rodina"

Počet hlasov: 33

Tatiana, 54 rokov

"Som z Pov. Bystrice, učiteľka MŠ. Venujem sa turistike-to je moja najväčšia záľuba, plávanie, cvičenie, snažím sa zdravo stravovať, rada čítam, hoci na to mi už veľa času nezostáva"

Počet hlasov: 13

Ľudmila, 60 rokov

"Už ako dieťa som mala výtvarné nadanie a túžbu venovať sa maľovaniu ale kvôli finančným dôvodom mi to nebolo možné. Som už sa dôchodku, a teraz nastal priestor na moju záľubu. Navštevujem Umeleckú výtvarnú školu pre seniorov už tretí ročník, maľujem, už mám za sebou aj menšie úspechy. Som optimistka a verím tomu, že človek má taký život ako k nemu pristupuje"

Počet hlasov: 9

Lýdia, 51 rokov

"Mám 51 rokov a bývam v Liptovskej Tepličke"

Počet hlasov: 10
 

Dana, 52 rokov

"Zaujímam sa o veci medzi nebom a zemou, alternatívne spôsoby liečenia, cvičenie jógy, liečivé rastlinky atď. Mám vzťah k zdravému životnému stylu, k reflexnym masazam, snazim sa ziskane poznatky zaradit aj do svojho zivota, aj preto ma uputala tvárova gymnastika.

Počet hlasov: 222

Alena, 50 rokov

"Som živnostníčka v administratíve. Hrám v ochotníckom divadle, k mojim záľubám patrí aj turistika, práca v okrasnej záhrade a aktívna spolupráca pri kultúrnych podujatia"

Počet hlasov: 10
Hlasujte a vyhrajte!

Iveta, 61 rokov

"Prajem "šťastnú ruku" pri Vašom výbere"

Počet hlasov: 14

Irena, 50 rokov

"Mám 3 dospelé deti a pracujem v stávkovej kancelárií, čo znamená že pracujem s ľudmi prevažne s mužmi, preto sa snažím aby som vyzerala čo nalepšie. Kedže mám už päťdesiatku na krku a pozriem sa do zrkadla, vidím ako mi pribúdajú vrásky. Chcela by som sa naučiť pomocou tvárovej kozmetiy ako byť mladá a krásna"

Počet hlasov: 8
 

Anna, 55 rokov

"Žijem v Žiline s manželom, mám dve dospelé deti. Pracujem ako tlmočníčka a taktiež aj vyučujem cudzie jazyky. Som optimista, milujem život a baví ma starať sa o seba"P

Počet hlasov: 12

Alena, 51 rokov

Pracujem ako recepčná v motely pri Malackách. Mám 2 deti a tri vnúčence. 50-ku mám už za sebou. Mám rada módu a snažím sa s ňou držať krok. Vždy sa snažím vyzerať dobre, ale umelé zásahy, ako plastia a podobne nepreferujem, človek má zostarnúť s vráskami i keď sa to dá aj oddialiť. Bola by som rada keby som sa mohla stretnúť s Emmou alebo podobných udalostí"

Počet hlasov: 136

Silvia, 61 rokov

"Som pracujúca dôchodkyňa, mám rada pohyb, prírodu, prácu v záhrade a cestovanie. Mám veselú povahu, som optimistka. Rada si vyskúšam niečo nové, nebránim sa zmenám, a to je jeden z dvôvodov prečo som sa prihlásila do vašej súťaže"

Počet hlasov: 22

Tatiana, 50 rokov

"Pred dvoma rokmi som ukončila vysokoškolské štúdium. Mám dvoch synov, ktorých som sama vychovala a po rozvode som postavila dom. Som hyperaktívna žena. Pracujem ako ekonómkka v súkromnej firme, korčuľujem, lyžujem, byciklujem, proste snažím sa hýbať a držať sa v kondičke"

Počet hlasov: 40
 

Helena, 60 rokov

"Dovŕšila som 60 rokov a vedieť cvyky tvárovej gymnastiky by nebolo na škodu"

Počet hlasov: 11

Katarína, 51 rokov

"Patrím do kategórie 50 +, aj keď sa na to necítim. Pracujem a prevádzkujem fitnescentrum v Žiline. Okrem fitka mám aj malú vinotéku a do tretice v letných mesiacoch robím dva turnusy detských táborov v čarokrásnej dedinke na Orave. Milujem cestovanie, šport, rada čítam a zbieram dobré recepty, ktoré aj skúšam - s tým však treba opatrne, má to zlý vplyv na postavu :-)"

Počet hlasov: 20

Veronika, 58 rokov

"Mám 58 rokov a pracujem ako informátorka v škole v Košiciach. Som vydatá a mám dvoch dospelých synov. Reagujem na ponuku do súťaže na ktorej by som sa rada zúčastnila"

Počet hlasov: 27