Už bolo takmer isté, že dve hlavné postavy stvárnia Alexis Bledel, ktorá je známa zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov a neodolateľný Matt Bomer. Na internete sa dokonca objavilo niekoľko neoficiálnych trailerov k dlho očakávanému filmu práve s touto dvojicou.
Autorka bestselleru však prostredníctvom svojho facebooku všetkých šokovala, keď prezradila, že hlavné úlohy nakoniec získali 23-ročná americká herečka Dakota Johnson a charizmatický Charlie Hunnam. Hoci sú obaja veľmi sympatickí, mnoho fanúšikov Päťdesiat odtieňov sivej nepovažuje túto voľbu za najšťastnejšiu.
Po mnohých špekuláciách sú teda dlho očakávané mená konečne známe. Čo na to hovoríte vy? Ste s výberom hercov spokojné? Povedzte nám svoj názor a zapojte sa do našej súťaže.

Erotická trilógia Päťdesiat odtieňov už má svojich výhercov!

Foto: Profimedia.sk

Kto vyhral trilógiu Päťdesiat odtieňov?

Ak ste sa chceli stať majiteľkou erotickej trilógie, ktorá zahŕňa už aj tretí diel preložený do slovenčiny, a ten u nás vyšiel ešte len dnes, mali ste nám napísať svoj názor na hercov v hlavných úlohách. Tu sú tri výherné odpovede a teda aj šťastné majiteľky kompletných "odtieňov".

  • S výberom hercov som sprvu príliš spokojná nebola. Bola som presvedčená, že do filmu ako hlavné postavy obsadia Alexis Bledel a Matta Bomera, myslím, že s tým sme počítali viaceré. Obzvlášť Hunnam mi na tú rolu spočiatku nesedel, ale keď som si postupne prešla viacero jeho fotografií a tiež pohyblivých obrázkov, scén z rôznych filmov, v rôznych situáciách, využiteľných vo filme Päťdesiat odtieňov, tak som zistila, že si na neho čiastočne zvykám a som aj zvedavá, ako sa úlohy Christiana zmocní. A tiež ako sa s tým sexi telom zmocní Anastasie. Čo sa týka Dakoty, jej tvár je taká nevinná, s romantickými črtami, preto si ju v úlohe Anastastie s privretím oboch očí predstaviť dokážem. Na film sa teda už teším, aj keď už teraz viem, že knihe sa nevyrovná. Petra K., Prakovce
  • Knižky som žiaľ ešte nemala možnosť celé prečítať, ale čítala som z nich ukážky a i tá malá časť príbehu ma úplne pohltila a fantázia pracovala na plné obrátky. Teraz som rada, že keď ich budem môcť niekedy čítať, tak si budem v mysli vybavovať práve týchto dvoch sexi hercov, ich črty tváre a neostanem len pri nejasnej predstave - ako asi vyzerajú.
    S výberom Dakoty a Charlieho som teda veľmi spokojná. Určite sú to skvelí herci, ktorí sa zhostia svojich úloh naplno a vzhľadom na vedomie, koľko fanúšikov i kritikov má tento strhujúci erotický román a tiež, že od nich budú obe skupiny očakávať veľmi veľa, vložia do stvárnenia svojich postáv všetok talent a schopnosti, ktoré majú.
    Som tiež rada, že to nie sú herci, ktorých vidím hrať takmer v každom filme a v rôznych odlišných rolách, ale pre mňa neokukaní herci a ich stvárnenie postáv Anastasie Steel a Chistiana Greya aspoň nebudem musieť porovnávať s ich predošlými rolami. Pre mňa sú určite lepšou voľbou ako mala byť prvá herecká dvojica, pretože Alexis Bledel bude pre mňa po siedmych videných sériách Žien z rodu Gilmorovcov vždy - proste Rory. A Matt Bomer pre mňa nepredstavuje vysnívaný typ chlapa, je odolateľnejší, v porovnaní s mužnosťou, sexepílom a iskrou v očiach Charlieho Hunnama.
    Andrea D., Dobšiná
  • Zamilovala som sa do uvedenej trilógie hneď ako som začala čítať prvú časť. Mala som požičanú knižku od kolegyne a už to išlo. Pomaly sme začali rozoberať, ktorí herci by mohli hrať Christiana a Anastasiu. Páčili sa nám špekulácie o Alexis Bledel a Mattovi Bomerovi. Keď som zavrela oči alebo keď čítam už druhú časť, živo si ich predstavujem.
  • Ale dnes, keď je už rozhodnuté, ktorí herci budú hrať hlavné postavy, sme dosť sklamané. Nepáčia sa asi nikomu z môjho okolia, ani mne, a aj tak si stále pri čítaní predstavujem tých mojich. Katarína G., Bratislava