Čarovať nie je vôbec zložité. Na naše kúzlo budete potrebovať iba  2 ružové stuhy (každá 90 cm), 1 červenú stuhu (90 cm) a číry kryštál vyčistený a nabitý na priamom slnku.Uvoľnite sa a sústreďte sa na svoj zámer. Predstavte si, ako sa chcete cítiť vo svojej novej láske: šťastná, krásna, plná smiechu, vzrušená atď. Tieto pocity si zafixujte.

Vrkoč lásky

Ružové stuhy symbolizujú vás a vašu novú lásku. Červená stužka predstavuje  vášnivú príťažlivosť. S pocitmi zámeru novej lásky zviažte tri stuhy na jednom konci jednoduchým uzlom. Potom ich upleťte do vrkoča, ktorého koniec pevne zauzlite. Vrkoč lásky omotajte okolo kryštálu a položte ho napríklad na nočný stolík alebo do jeho zásuvky či medzi bielizeň. Podľa možnosti kúzlo robte v piatok alebo nedeľu v čase od novu Mesiaca do jeho splnu.

Posilnenie lásky

Vanilka je magická rastlina, priťahuje sladkosť, šťastie, pohodlie a lásku. Aj s ňou sa dá čarovať.

Vložte dva vanilkové struky do otvorenej ľavej dlane a pravú dlaň dajte na ľavú. Uvoľnite sa, dýchajte a predstavte si, že sú struky naplnené svetloružovým svetlom lásky. Precíťte toto pulzujúce žiarivé svetlo. Pri stanovovaní zámeru prehĺbte blízkosť a teplo vo svojom romantickom vzťahu, uvedomte si silnú a živnú zem pod nohami. Urobte rozhodnutie, že ste najlepším partnerom, ktorým môžete byť, snažte sa vidieť svojho partnera takým, akým je: božský, dokonalý a hodný lásky. Tak isto sa musíte vidieť i vy. Potom jemne, ale pevne zviažte struky spolu červenou šnúrkou a položte ich vedľa vašej spoločnej fotografie.

Kúzlo môžete posilniť kadidlom alebo éterickým olejom. Dobrou voľbou je vanilka, ruža, santal, pačuli, jazmín, bazalka a ylang-ylang.

Viac na www. vesti.sk