Vie v tom chodiť! Bývalý farmár Adam Kováč sa doma dlho neohrial. Po úspešnom markizáckom projekte Farma už zarezáva v ďalšom ťažiskovom programe televízie s názvom Pláž 33. Adam sa, skrátka, chopil príležitosti, aby zo svojej rýchlokvasenej popularity „vytrieskal“, čo sa dá. Najskôr to síce vyzeralo tak, že o rozruch na nábreží Dunaja sa bude s otrčeným zadkom, prípadne inými časťami tela, starať neriadená strela Monika Haklová (38), napokon však v Záhorskej Bystrici padol žreb na čerstvo zadaného Kováča. Jeho účinkovanie v šou rozhodne nebude lacné.  O opätovnom vstupe na obrazovky sa vyjadroval dosť zdržanlivo. „Dostal som parádnu televíznu ponuku, o ktorej zatiaľ nemôžem nič povedať,“ chválil sa nám. „Bude to bomba,“ neskrýval svoje nadšenie. „Vďaka novej príležitosti dostanem aj s Luckou prenajatý byt. Takto sa bude môcť pokojne presťahovať z Bystrice do Bratislavy aj s deťmi,“ vyjadril sa spokojne.

Pri prenajatom byte sa však Adamova trhová cena nekončí. Podľa našich zistení by mal za účinkovanie „zhrabnúť“ 500 eur týždenne. Ak šou potrvá do septembra, ako Markíza plánuje, chlapec si bez toho, aby niečo poriadne robil, celkom slušne privyrobí.

Adam Kováč: Za účasť v šou získal byt a týždennú rentu

Monika Haklová urobí pre popularitu úplne všetko.

Počká si!

Kým bude Adam hájiť svoje farby na pláži, jeho nová polovička Lucia Frčková (27) bude na neho čakať v prenajatom byte. Prvé lastovičky z programu však nasvedčujú tomu, že ich vzťah podstúpi krst ohňom. Okolo Adama sa už teraz rozpútal boj medzi finalistkami Romanou Horváthovou (25) a Danielou Biháryovou (24). Tie totiž uzavreli stávku, aby preverili jeho vernosť k Lucii. Blonďavá mamina Brooklyna (4) a Sherry (2) si je však Adamovými citmi istá a na celej záležitosti sa iba dobre baví. „Svojmu priateľovi verím, takže Klaudia sa môže snažiť, koľko chce,“ odkázala jej bývalá farmárka. Súťaž o 33 000 eur je na samom začiatku a v prostredí krásnych žien sa to okolo Adama môže ešte všelijako zamotať...

Zalúbenci momentálne bývajú v prenajatom byte v centre Bratislavy.

Dochádzajú hviezdy?

Ťažko povedať, či televízia zo Záhorskej Bystrice urobila dobre, keď dala šancu Adamovi. V talóne totiž mala aj kontroverznú Moniku Haklovú. O tej je známe, že pre zviditeľnenie je schopná čohokoľvek. Naposledy sa vo veľkom štýle predviedla na oficiálnom otvorení Pláže 33, keď opäť ukázala úplne všetko. A aby toho nebolo málo, všetkých celý večer presviedčala o tom, že je namiesto Kvety Horváthovej novou moderátorkou tretieho pokračovania Farmy. Do popredia sa teda dostávajú nové hviezdy, ktorým stačí nadávať, vyzliekať sa, praktizovať sex v priamom prenose, a ešte za to dostanú aj slušne zaplatené. Uvidíme, ktorý z nich si najbližšie ponesie domov sošku Osobnosti televíznej obrazovky.

Láska Adama a Lucie sa zrodila na farme.