Reportérka britského televízneho kanála Sky Sports Hayley Mooreová robila reportáž na závodisku v Chepstow vo Walese. Odrazu si všimla, že v dráhe beží splašený kôň, ktorý zhodil džokeja. Pustila mikrofón a postavila sa koňovi rovno do cesty. Duchaprítomný kameraman všetko natočil. Pozrite si VIDEO:

Hayley dokázala chytiť bežiaceho koňa za opraty, samozrejme spadla a zviera ju niekoľko metrov vláčilo po tráve. Nakoniec sa ale upokojilo. Až vtedy k reportérke, ktorá koňa dokonca odstrojila, pribehli ostatní ľudia. Našťastie sa nič nestalo, hoci situácia vyzerala vážne, zaobišla sa bez zranenia. O pár minút sa Hayley dokonca postavila opäť s úsmevom pred kameru.

Bolo to hlúpe

Hayley Mooreová sa na tento riskantný krok odhodlala preto, že prakticky vyrastala medzi koňmi a zrejme vedela, čo robiť. Jej otec Gary L. Moore je totiž známy tréner, a jej bratia Jamie a Ryan sú úspešní profesionálni jazdci. Sama Hayley amatérsky jazdila.

Napriek tomu, že sa v koňoch vyzná, svoju riskantnú akciu okomentovala neskôr takto: „Som pomerne silná, ale ak mám byť úprimná, bolo to zrejme trochu hlúpe.“