Tatiana Podaševská bola veľmi známou tatérkou v západoukrajinskom meste Ternopoľ. Osudnou sa jej stala pravdepodobne starostlivosť o jedného z klientov, ktorý bol zároveň jej veľmi dobrým známym.

Vrah jej v jej byte zasadil niekoľko rán nožom, podľa ukrajinských médií nemala najmenšiu šancu prežiť. Na jej krku boli okrem toho objavené rany, ktoré môžu nasvedčovať tomu, že ju pohrýzol niekto s extrémne vystupujúcimi očnými zubami - ako upír.

Vyzerá ako diabol


Tatiana Podaševská žila v byte spolu s priateľom, s ktorým prevádzkovala tetovacie štúdio. V noci, kedy sa stala vražda, však bol odcestovaný. V byte sa s najväčšou pravdepodobnosťou nachádzal dobrý priateľ dvojice, Andrej Gorbaťjuk (26), ktorého už polícia zadržala a podozrieva ho z otrasného činu.

Gorbaťjuk nevyzerá rozhodne štandardne. Pred piatimi rokmi sa zmenil na nepoznanie aj vďaka tatérke, ktorá mu na jeho prianie upravovala vizáž. Má napolovicu rozrezaný jazyk, aby pripomínal hadí, upravený tvar uší, tetovanie očných bielok, upírie zuby aj rožky na čele. Tie držia vďaka magnetom, ktoré má všité pod kožu. Pripomína skutočne démona.

Po návrate zo zahraničia čakal na Soňu Müllerovú šok. S niečím takým nepočítala ani v zlom sne

Andrej má upravené uši.
Andrej má upravené uši.
Zdroj: TV

Podľa portálu rbc.ua sa Andrej Gorbaťjuk priznal k vražde svojej matke po tom, ako prišiel domov, vzal si niekoľko stoviek dolárov, prezliekol sa a zmizol. Polícia ho však zadržala.

Čo to so sebou urobil?

Andrej bol úplne normálnym mladým mužom, ako prvé si nechal urobiť upírie zuby.  Pre portál kp.ru pre štyrmi rokmi povedal, že sa to jeho mame, ktorá je majiteľkou salónu krásy vôbec nepáči, je ale pravda, že mu na postupnú desivú premenu prispela aj finančne. "Je mi úplne jedno, čo si myslia iní," odpovedal na otázku, ako vníma pohľady ľudí. Psychológ Taras Makota sa pre portál vyjadril, že ide rozhodne o nevyrovnanú osobnosť, ktorá sa môže správať nevypočitateľne.

VIAC FOTOGRAFIÍ PODOZRIVÉHO DÉMONA NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.